CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!
Osłona PrzeciwsłonecznaOgródStrona główna

Filtry

Żagiel przeciwsłoneczny Prostokątny

11 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Żagiel przeciwsłoneczny Prostokątny

Prostokątne tkaniny zaciemniające firmy Wovar. Prostokątne żagle przeciwsłoneczne zapewniają przestronne zacienione miejsce w ogrodzie lub na tarasie. Tkaniny można również używać nad oczkami wodnymi, samochodami lub placami zabaw dla dzieci. Rozmiar można łatwo dopasować do tarasu, a w przeciwieństwie do trójkątnych tkanin cieniujących nie przeoczysz żadnego zakątka. Wybierz tropikalny piaskowy kolor, nowoczesną antracytową szarość lub złamaną biel. W firmie Wovar zawsze znajdziesz tkaninę zaciemniającą, która pasuje do Twojego stylu. Tkaniny prostokątne są również dostępne w wersji HDPE (polietylen) oraz w wersji wodoodpornej. Niewygodny namiot imprezowy lub ciężki parasol nie są już potrzebne! Tkaninę można pozostawić zawieszoną na miejscu przez cały sezon. 

Szukasz tkaniny zaciemniającej o innym kształcie lub rodzaju? Zapoznaj się z naszą pełną ofertą osłon przeciwsłonecznych. Znajdziesz tu m.in. tkaninę zaciemniającą harmonijkową i tkaninę zaciemniającą wodoodporną. Firma Wovar oferuje również trójkątną i kwadratową tkaninę cieniującą.  

Czy chcesz zapewnić przyjemny cień na dużym tarasie? Dzięki prostokątnej tkaninie zacieniającej można osłonić całą szerokość tarasu. Podobnie jak wersja kwadratowa, prostokątne tkaniny cieniujące są idealne do stosowania nad oczkami wodnymi, ale także w pobliżu basenów, kwietników, placów zabaw dla dzieci i schronisk dla zwierząt. Upewnij się, że wersja wodoodporna ma nachylenie, zwane również spadkiem. W ten sposób woda deszczowa może łatwo spływać po tkaninie. Oprócz funkcjionalności tego żagla, tworzy on również nowoczesny wygląd. 

Żagiel przeciwsłoneczny prostokątny

Tkaniny prostokątne są dostępne w wersji wodoodpornej i półprzezroczystej. Obie tkaniny zapewniają optymalną ochronę przed promieniami słonecznymi, dzięki czemu latem można bez obaw siedzieć na zewnątrz. Prostokątny kształt ma tę zaletę, że zapewnia szeroki cień. Chcesz perfekcyjnie zaciemnić swój taras? Wtedy prostokątny ekran cieniujący będzie idealnym rozwiązaniem! Kolory wahają się od białego do antracytowego i od piaskowego do taupe. Ta ostatnia ma kolor brązowo-szary, co pozwala stworzyć przytulną atmosferę w cieniu. 

Tkanina markizowa przepuszczająca wodę

Rozumiemy, że wybór między tkaniną zaciemniającą przepuszczającą wodę a tkaniną wodoodporną może być trudny. W związku z tym wymieniliśmy ich zalety;

  • W przypadku przepuszczalnej tkaniny cieniującej woda nie pozostaje na niej, dlatego można ją układać poziomo.
  • Przepuszczalność wody umożliwia przepuszczanie powietrza, dzięki czemu ciepłe powietrze nie pozostaje pod tkaniną.
  • Materiały przepuszczające wodę mogą również wytrzymać silne podmuchy wiatru, ponieważ część wiatru przenika przez tkaninę. 
  • Wodoodporna tkanina markizowa zapewnia taką samą ochronę przed słońcem. Dużą zaletą jest to, że w czasie ulewy można nadal siedzieć na zewnątrz. Właśnie nakrywasz do stołu lub grillujesz, a tu nagle przychodzi ulewa? Dzięki wodoodpornej tkaninie zaciemniającej nie musisz się martwić. Ta tkanina cieniująca działa jak wodoodporny dach.

Oba rodzaje tkanin cieniujących mają wyjątkowe zalety. Dlatego to od Ciebie zależy, który wariant najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Kup prostokątną tkaninę zaciemniającą

W firmie Wovar prostokątne żagle przeciwsłoneczne, zarówno wodoodporne, jak i przepuszczalne, mają konkurencyjne ceny! Dzięki różnym kolorom i rozmiarom do każdego ogrodu można dobrać odpowiednią tkaninę cieniującą. Można połączyć kilka tkanin cieniujących, aby uzyskać niepowtarzalny i luksusowy efekt. W Wovar, oprócz niskich cen, otrzymasz również rabat przy zakupie kilku sztuk. Prowadzisz własną działalność gospodarczą w zakresie remontowo-budowlanym lub zajmujesz się zagospodarowywaniem terenu? Posiadając konto biznesowe, możesz skorzystać ze stałego rabatu biznesowego. 

Szukasz materiałów do mocowania tkanin cieniujących do ścian, drewnianych słupów lub ich kombinacji? Więcej informacji na temat różnych materiałów można znaleźć na stronie łączniki do tkanin cieniujących.