CURRENT LOCALE pl-pl

  • Zamówione dzisiaj, dostarczone w ciągu 4-7 dni roboczych
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
Wiertła i bityNarzędzia

Popularne produkty

Wiertła i bity

Wiertła do drewna, kamienia i metalu można również znaleźć w firmie Wovar. Do wyboru są wiertła o średnicy 3,5 mm do drewna twardego w połączeniu z wkrętami do płyt tarasowych lub wiertła o średnicy 6 mm do drewna twardego w połączeniu z naszymi wkrętami z łbem podkładkowym. Niezwykle popularne są również wiertła motylkowe Wovar. Są one często stosowane do układania rur w drewnie. Do wiercenia w betonie najczęściej wybierana jest nasza wiertarka udarowa SDS+ Premium. Mają one znacznie dłuższą żywotność niż nasze klasyczne wiertarki udarowe.

Do nawiercania długich śrub i wkrętów z łbem podkładkowym Wovar oferuje teraz wiertła wężowe. Te długie wiertła nadają się do prawie każdego rodzaju drewna. Można więc bez problemu wiercić w drewnie azobowym, dębowym i miękkim. Oprócz wierteł, wovar ma również szeroki wybór bitów i zestawów bitów. Pasują one do wszystkich różnych rodzajów wkrętów. Tutaj znajdziesz również naszą ofertę wierteł wężowych do drewna.

Wiertła do twardego drewna i metalu Wovar

Wiertła do twardego drewna i wiertła do metalu firmy Wovar są bardzo wysokiej jakości. Wiertła wykonane są ze stali o wysokiej wytrzymałości (HSS), dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe. Wiertła Wovar charakteryzują się również wysoką dokładnością zaokrąglania, która zapewnia idealnie okrągłe otwory. Powłoka z azotku tytanu zwiększa twardość powierzchni do około 2300 HV. Powłoka ta sprawia również, że wiertła są odporne na działanie wysokich temperatur do 600o C. Podczas wiercenia należy zawsze wkładać i wyjmować wiertło z drewna lub metalu. Zapobiega to nadmiernemu nagrzewaniu się wiertła i wydłuża jego żywotność.

Wiertła udarowe SDS-plus Premium

Wiertła udarowe SDS-plus Premium są wyjątkowo mocne i wytrzymują do 30% dłużej niż nasze wiertła udarowe klasyczne. Wysokiej jakości wiertła udarowe SDS-plus Premium posiadają prostą spiralę H. Dzięki spirali H, pył wiertniczy jest łatwo usuwany, a otwór pozostaje ładny i czysty. Wiertła udarowe Premium firmy Wovar są szeroko stosowane wśród profesjonalistów. Główki naszych wierteł udarowych Premium są wykonane z bardzo twardego metalu. Dzięki temu wiertło bez trudu przecina najtwardszy kamień i beton. Beton zawierający kamyczki również nie stanowi problemu dzięki połączeniu głowicy z bardzo twardego węglika z SDS-plus. Oprócz wierteł udarowych z przyłączem SDS-plus, Wovar dostarcza również normalne wiertła do betonu.

Wiertarka udarowa SDS-plus Classic

Te wiertła udarowe są wyposażone w klasyczne złącze SDS-plus. Daje to Twojemu urządzeniu dodatkowy uchwyt na wiertle i zapobiega ślizganiu się podczas wiercenia. Nawet wiercenie otworów w betonie z kamykami nie stanowi dla tej klasyki problemu!

Wiertła udarowe z 2 lub 4 ostrzami

Oba typy wierteł udarowych z przyłączem SDS-plus można kupić z 2 lub 4 krawędziami tnącymi. Różnica polega na tym, że w przypadku wierteł z 4 frezami masz znacznie lepsze odprowadzanie mączki wiertniczej. Wiertła z 4 frezami zapewniają również ładniejsze, okrągłe otwory. Wiertła z 4 krawędziami tnącymi są zalecane przy wierceniu otworów większych niż 10 mm.

Wiertło motylkowe

Wovar posiada wysokiej jakości wiertła motylkowe w stałej niskiej cenie. Wiertła motylkowe są również znane jako wiertła szybkościowe. To płaskie wiertło do drewna jest szeroko stosowane do wiercenia większych otworów w płytach wiórowych, na przykład dla rur i kabli. Wiertła motylkowe można u nas kupić w zestawach lub pojedynczo. Dostarczamy luźne wiertła motylkowe o średnicy od 10 milimetrów do 30 milimetrów.   

Otwornice TCT

Jeśli szukasz otwornicy czyli dobrego wiertła otworowego, trafiłeś pod właściwy adres internetowy w Wovar. Nasze otwornice są bardzo dobrej jakości. Możesz kupić u nas wiertła do otworów do wiercenia otworów zarówno w drewnie jak i w metalu. Jeśli szukasz otwornicy do drewna, to polecamy otwornicę tct. Jeśli chcesz wywiercić otwór w metalu, powinieneś sięgnąć po nasze otwornice bi-metal. Można je znaleźć w dziale piły otworowe.

Zamówienie

Zamów wysokiej jakości wiertła w Wovar. Zamów 10 sztuk i już skorzystaj z naszego rabatu ilościowego. Firmy z branży budowlanej i ogrodniczej korzystają z dodatkowych korzyści, takich jak rabaty z kontem biznesowym.

Oprócz wierteł i bitów, w Wovar znajdziesz również wysokiej jakości elementy złączne, takie jak śruby do wózków, śruby do drewna i wkręty z łbem podkładkowym! To dlatego, że Wovar specjalizuje się w elementach złącznych takich jak śruby i wkręty.