CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
 • Zamówione dzisiaj, dostarczone w ciągu 4-7 dni roboczych
 • 30-dniowe prawo do zwrotu
 • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
 • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
Wspornik półki industrialnyWspornik półkiNośniki i Uchwyty

Filtry

Wspornik półki industrialny

8 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Wspornik półki industrialny

Szukasz ekskluzywnych podpórek do półek, które natychmiast dodadzą stylu pomieszczeniu w Twoim domu lub jego otoczeniu? Industrialne wsporniki półek firmy Wovar są pokryte czarną matową powłoką premium, dzięki czemu są odporne na ekstremalne warunki. Dzięki temu można je stosować zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Wszystkie nasze wsporniki półek industrialnych są dostarczane w kompletnych zestawach po 2 sztuki, ze wszystkimi niezbędnymi elementami złącznymi. Wsporniki półek są wykonane ze stali, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe, oczywiście przy prawidłowym montażu. 

Ponadto są one wyposażone w odpowiednie otwory montażowe, dzięki czemu zamocowanie tych industrialnych wsporników półek jest błyskawiczne. Po zamontowaniu wsporników półek industrialnych wystarczy umieścić na nich półkę o szerokości maks. 20 cm i grubości maks. 4 cm. 

Można je montować w drewnie, kamieniu i betonie. Czy montujesz je na drewnie? Następnie wkręca się wkręty bezpośrednio przez wsporniki półek do drewna. Czy montujesz je na kamieniu, czy na betonie? Następnie wywierć otwór i umieść w nim dołączone kołki. W obu przypadkach wsporniki półki industrialne nadają surowy, twardy wygląd wnętrzu lub dowolnemu innemu miejscu.

Wsporniki industrialne Wovar są dostarczane w ciągu bardzo krótkiego czasu na terenie całej Polski. Szukasz innego rodzaju uchwytu do półek? Zobacz nasze wsporniki do półek z czarnego metalu, wsporniki do półek z białego metalu, wsporniki do półek z aluminium, wsporniki do półek niewidoczne, wsporniki do półek ciężkie ocynkowane, wsporniki do półek skórzane, a nawet system szyn ściennych!

W wielu salonach, kuchniach, sypialniach i na zewnątrz pojawia się nowy trend: regał z półkami w stylu industrialnym. Przemysłowe nośniki półek wyróżniają się swoim wyglądem i dlatego są bardzo popularne. Nośniki do półek industrialnych są dostępne w Wovar w dwóch różnych rozmiarach: 150 x 200 mm i 200 x 250 mm. W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne elementy mocujące: wkręty 6 x 40 mm TX30, kołki rozporowe 8 x 40 oraz poręczna końcówka Torx. Oba warianty różnią się znacznie pod względem konstrukcji, co wyjaśnimy poniżej.

Nośnik półki, czarny industrialnych L-kształtny

Model 150 x 200 mm jest nośnikiem półek w kształcie litery L, który nie wyróżnia się niczym szczególnym, ponieważ jego część mieści się dokładnie pod półką. Z drugiej strony, część przylegająca do ściany ładnie się wyróżnia, eksponując matową czarną powłokę o wysokiej jakości. Ten uchwyt na półkę w kolorze matowej czerni ma dwa otwory montażowe o średnicy 7 mm, dzięki czemu można go łatwo zamontować.

Wytrzymały regał industrialny

Drugi wariant, 200 x 250 mm, jest nieco bardziej efektownym nośnikiem półek ze względu na swój solidny wygląd. Industrialny wspornik półki ma część dekoracyjną ze stali o grubości 4 cm, która opada na półkę i pięknie się prezentuje. Uchwyt na półkę można łatwo zamontować na ścianie dzięki poręcznemu otworowi montażowemu w górnej części. Sam zdecyduj, za pomocą jakich wkrętów zamontujesz półkę, ponieważ w zestawie znajdują się zarówno czarne, jak i ciemnoszare wkręty AR (z powłoką antykorozyjną). 

Mocowanie wspornika industrialnego półki 

Montaż tych wsporników półek jest łatwiejszy niż myślisz, dlatego poniżej wyjaśniamy go w przejrzystych krokach. Sposób montażu zależy w dużej mierze od powierzchni, na której montuje się wspornik półki. Czy są one na drewnie? Następnie można zamocować wkręty 6 x 40 mm bezpośrednio w drewnie przez otwór montażowy uchwytu półki. Uwaga: W przypadku mocowania do twardego drewna należy pamiętać o nawierceniu otworów w drewnie wiertłem do drewna twardego o średnicy 4 mm. Znajdziesz je w kategorii wiertła do twardego drewna. 

Montaż w ścianie kamiennej lub betonowej

Czy regał z półkami jest montowany w ścianie z cegły lub betonu? Następnie wykonaj poniższe czynności: 

 • W pierwszej kolejności należy określić miejsce montażu uchwytu do półek, przyłożyć go do ściany i sprawdzić, czy jest to właściwe miejsce; 
 • Po znalezieniu odpowiedniego miejsca należy przytrzymać wspornik półkowy na miejscu i zaznaczyć ołówkiem stolarskim otwory montażowe. Znajdziesz je w dziale narzędzi ręcznych
 • Wywierć otwór o głębokości 40 mm za pomocą wiertła do betonu 8 mm; znajdziesz je w dziale wiertła do betonu;
 • Umieść dostarczone kołki nylonowe 8 x 40 w wywierconym otworze; 
 • Przytrzymać uchwyt półki na miejscu i włożyć wkręty Torx 30 6 x 40 mm przez uchwyt półki do kołka; 
 • Dokręć śruby za pomocą wiertarki akumulatorowej i dołączonej końcówki Torx 30. Aby ułatwić montaż, należy użyć magnetycznego uchwytu na końcówki, który można znaleźć pod naszymi końcówkami;
 • Gdy oba wsporniki półki znajdują się na ścianie, umieść półkę na górze. Uwaga: półka może mieć maksymalnie 20 cm szerokości i 4 cm grubości, w przeciwnym razie nie będzie pasować do tych wsporników półek; 
 • Udekoruj półkę własnymi rzeczami i gotowe. 
 • Należy pamiętać, że jeśli chcesz umieścić dłuższą półkę, będziesz potrzebował więcej wsporników półek. Zaleca się umieszczenie jednego uchwytu na półkę na każde 50 cm. Czy chcesz położyć deskę o długości 2 metrów? Następnie należy użyć łącznie 4 wsporników półek. 

Kup wsporniki do półek industrialnych

Dokonaj wyboru spośród różnych typów wsporników industrialnych z Wovar i zamów je po atrakcyjnej cenie. Firmy budowlane, rzemieślnicze i ogrodnicze otrzymują dodatkowy rabat biznesowy, jeśli posiadają u nas konto biznesowe. 

Szukasz innego rodzaju uchwytu do półek? Zapoznaj się z całą naszą ofertą wsporników półek. Znajdziesz tu między innymi czarne metalowe wsporniki do półek, białe metalowe wsporniki do półek oraz mocne ocynkowane wsporniki do półek, przeznaczone do bardzo intensywnego użytkowania.