CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówione dzisiaj, dostarczone w ciągu 4-7 dni roboczych
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł

Popularne produkty

Ogród

Planujesz budowę nowego ogrodu lub chcesz powiększyć istniejący? W takim razie trafiłeś pod właściwy adres w Wovar . Koszty kształtowania krajobrazu nie muszą być wysokie, jeśli wykonuje się je samodzielnie. Niezależnie od tego, czy chodzi o urządzenie ogrodu przed domem z piękną żwirową ścieżką i trawnikiem, czy o stworzenie miejsca do siedzenia z zadaszeniem. W Wovar masz wiele możliwości. Stworzenie obramowania ogrodu przy użyciu naszego obrzeża jest bardzo proste i daje piękne efekty. Nasze obrotowe prowadnice do lameli ogrodowych Flex Fence można wykorzystać do stworzenia pięknego miejsca do siedzenia.

Obrotowe prowadnice do lameli ogrodowych Flex Fence

Szukasz prowadnic obrotowych do zamontowania w swoim ogrodzie? Dzięki naszym prowadnicom ze stali nierdzewnej do lameli ogrodowych typu flex fence można to zrobić w bardzo piękny sposób. Nasze szyny mają długość 50 cm, 95 cm, 165 cm i 220 cm (2 x 110 cm). Prowadnice są szynami, z których można łatwo wykonać własne ogrodzenie obrotowe lub dach obrotowy. Szyny są wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nie rdzewieją. Szyny te można łączyć z dowolnie wybranymi deskami. W ten sposób można wykonać piękne czarne listwy obrotowe, białe listwy obrotowe lub w dowolnym innym kolorze, jaki można sobie wyobrazić. Istnieje również możliwość skrócenia łopatek w celu uzyskania innego rozmiaru. Umieść prowadnice poziomo lub pionowo i stwórz w swoim ogrodzie roletę obrotową. 

Obrzeża ogrodowe

Mamy różne alternatywy dla obrzeży np. ze stali Corten, ale także dla obrzeży z tworzywa sztucznego do ogrodu. Stal Corten to trwały produkt do ogrodu. Wynika to ze specjalnej obróbki, która pozostawia rdzawy kolor. Jeśli nie chcesz mieć zardzewiałych krawędzi obrzeża, możesz wybrać jedną z naszych pozostałych stalowych krawędzi obrzeża. Występują one w kolorze szarym, jak w przypadku stali ocynkowanej, ale także w kolorze czarnym, malowanym grubą warstwą farby proszkowej. Obrzeża z tworzywa sztucznego są dostępne w wersji zielonej, czarnej i szarej. Aby uzyskać bardziej podstawowy wygląd, wybierz nasze obrzeża rolkowe czyli obrzeże drewniane. W przypadku trawników można również zainstalować obrzeża trawnikowe.

Osłony przeciwsłoneczne

Nie ma nic lepszego niż cieszenie się ciepłymi temperaturami w ogrodzie. Jednak gdy temperatura jest wysoka, miło jest posiedzieć w cieniu. W tym celu zostały stworzone tkaniny cieniujące. Osłony przeciwsłoneczne można umieścić w niemal każdym miejscu. W tym celu oferujemy szeroką gamę materiałów montażowych do żagli przeciwsłonecznych. Ochrona przeciwsłoneczna w ogrodzie czy też na podwórku zapewnia ochłodę w (zbyt) ciepłe dni. W porównaniu z parasolem, żagiel przeciwsłoneczny ma wiele zalet. Najważniejsza różnica polega na tym, że pod żaglem można usiąść w dowolnym miejscu. W przypadku parasola zawsze siedzi się na środku z uchwytem i podstawą stanowiącą niezbędny element parasola. Ponadto parasole są często małe i trzeba je przenosić. Żagle przeciwsłoneczne można zamontować w idealnym położeniu, po czym można się nimi dalej cieszyć. 

Ogrodzenia ogrodowe

Firma Wovar ma również do zaoferowania różne możliwości wydzielenia ogrodu. Pomyśl o pięknych matach , które umieszcza się na granicy ogrodu. Zapewnia to prywatność w ogrodzie, z widokiem na piękną przegrodę ogrodową. Wovar sprzedaje maty wrzosowe, maty trzcinowe, maty wierzbowe i maty bambusowe do ogrodu. Wszystkie nasze maty trzcinowe są dostępne w różnych wysokościach. Ich wysokość zaczyna się od 1 metra, ale dostępne są również modele o wysokości 1,5 metra i 2 metrów.  

Donice ze stali Corten

Stal Corten cieszy się ogromną popularnością ze względu na wyjątkowy kolor, jaki nadaje metalowi. Rdzawy kolor nadaje ogrodowi naturalny wygląd. Ze względu na dużą popularność obrzeży ze stali Corten, teraz dostępna jest również donica z tego wyjątkowego metalu. Do stworzenia ogrodu o wiejskiej atmosferze najlepiej użyć stali Corten. Te bardzo duże donice są odpowiednie dla wszystkich roślin i innych potrzeb ogrodowych. Duża donica jest w rzeczywistości niezwykle wytrzymała, dzięki czemu nadaje się nawet do ciężkich materiałów i dużych roślin.

Opaski do drzew

Szukasz wytrzymałej opaski na drzewo? Wovar oferuje różne rodzaje i rozmiary pasów do mocowania drzew , którymi można podeprzeć drzewo. W ten sposób zawsze można mieć pewność, że drzewo stoi stabilnie i prosto. Czy wybierasz gumową taśmę do drzew, czy wolisz nylonową taśmę do drzew? W przypadku delikatnych drzew dostępna jest nawet taśma pokryta pianką, która zapewnia dodatkową ochronę. 

Płytki amortyzujące do placów zabaw

Czy w Twoim domu znajdują się urządzenia do zabawy? Wtedy dobrze jest wiedzieć, że dzieci mogą się bezpiecznie bawić, nie robiąc sobie krzywdy. W tym celu należy umieścić płytki amortyzujące do palców zabaw pod urządzeniami do zabawy. Te gumowe płytki zapewniają bezpieczną wysokość upadku wynoszącą około 1 metra. Ponieważ te amortyzujące płytki mają wysoką odporność na zużycie i gęstość, użytkownik będzie mógł cieszyć się amortyzacją przez wiele lat. Płytki amortyzujące można łatwo przycinać na wymiar, dzięki czemu zawsze można uzyskać odpowiednią powierzchnię pod urządzenia do zabawy. Płytki gumowe można również wykorzystać do ułożenia tarasu na dachu. Możliwości zastosowania płytek gumowych są praktycznie nieograniczone. 

Listwy z kolcami przeciw ptakom anty wspinaczkowe do ogrodzeń

Czy przeszkadzają Ci nieproszeni goście? A może chcesz zabezpieczyć się przed intruzami? Należy wtedy użyć pasków antywspinaczkowych. Listwy antywspinaczkowe do ścian umieszcza się na ścianie lub ogrodzeniu, aby uniemożliwić ludziom wspinanie się po nich. Ponadto dostępne są również pasujące wsporniki anty wspinaczkowe do rynien spustowych. W celu zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa należy również zamontować takie listwy i obręcze na rurę spustową. Czy przeszkadzają Ci gołębie lub inne ptaki? Wtedy nasze kołki do gołębi są niezastąpione. Kołki te sprawiają, że lądowanie i odpoczynek ptaków na ścianie lub innej powierzchni jest nieatrakcyjne. 

Oświetlenie zadaszenia

Jeśli masz dach, wiatę lub taras, dobrze jest móc z nich korzystać po zmroku. Aby zapewnić oświetlenie wieczorem, należy wybrać wbudowane reflektory punktowe . Reflektory wpuszczane są nie tylko funkcjonalne, ale także stanowią piękny akcent na dachu. Reflektory można przyciemniać za pomocą pilota, dzięki czemu użytkownik sam decyduje, kiedy je włączyć. 

Okna do zadaszeń

Czy masz luksusowe zadaszenie? Wówczas okno z pewnością będzie ładnie wyglądać w Twoim okapie. Firma Wovar oferuje okna stalowe do zadaszeń jako gotowy produkt. Okna te są łatwe do zamontowania w okapie. Okna nadają się również do umieszczenia w domu lub budynku gospodarczym. W oknach zastosowano podwójne szyby i wypełnione łączenia, dzięki czemu nie będziesz odczuwać przeciągów. Zaletą okna jest to, że do wnętrza wpada dużo światła. Wybierz zamknięte okno lub okno uchylne, które można otworzyć, aby zaczerpnąć świeżego powietrza.