CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!

Filtry

Wspornik półki aluminiowy

18 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Wspornik półki aluminiowy

Szukasz aluminiowych wsporników do półek na ścianę? Firma Wovar oferuje aluminiowe wsporniki półek w różnych rozmiarach i wykończeniach. Te uniwersalne wsporniki półek nie mają rozpórki, ale są bardzo wytrzymałe. Dzieje się tak dlatego, że te nowoczesne wsporniki półek są odlewane w całości, bez części spawanych. 

Ponadto wsporniki półek są łatwe do zamontowania zarówno na ścianach drewnianych, jak i kamiennych. Nasze ocynkowane wkręty do płyt wiórowych i wkręty z pełnym gwintem zapewniają dobre zakotwienie w ścianie drewnianej. Jeśli ściana jest wykonana z kamienia lub betonu, należy połączyć wkręty z naszymi nylonowymi kołkami. Aluminiowy uchwyt do półek może być stosowany wszędzie, ponieważ nie jest podatny na rdzę. 

Oprócz naszych aluminiowych wsporników do półek sprawdź również nasze wsporniki do półek z czarnego metalu, wsporniki do półek z białego metalu, wsporniki do półek industrialne, wsporniki do półek ciężkich ocynkowanych, wsporniki do półek niewidoczne, wsporniki do półek skórzane, a nawet system szyn ściennych!

Aluminiowe wsporniki półek są dostępne w 7 różnych rozmiarach. Są to modele o wymiarach 140x115 mm, 190x165 mm, 240x190 mm, 290x240 mm, 340x290 mm, 400x350 mm i 500x450. Ponadto można wybrać wykończenie srebrnoszarą lub czarną powłoką epoksydową.

Powłoka ta nadaje uchwytom na półki nie tylko ładny wygląd, ale także dodatkową ochronę przed rdzą i korozją. Dzięki temu nadają się do montażu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. 

Zamów aluminiowe wsporniki półek

Zamów uniwersalne aluminiowe podpórki do półek w atrakcyjnej cenie w Wovar. Ogrodnicy, firmy budowlane, majsterkowicze, sprzedawcy drewna, otrzymują dodatkowe korzyści w Wovar, takie jak rabaty i stała osoba kontaktowa wraz z założonym u nas kontem biznesowym.

Czy aluminiowe wsporniki półek nie są dokładnie tym, czego szukasz? Zapoznaj się z naszym pełnym asortymentem wsporników półek.