CURRENT LOCALE pl-pl

  • Zamówione dzisiaj, dostarczone w ciągu 4-7 dni roboczych
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł

Filtry

Wieszak belki poprzecznej

11 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Wieszak belki poprzecznej

W Wovar można tanio kupić wieszaki belek. Ponadto dostarczamy wieszaki do belek stalowe w bardzo krótkim czasie pod wskazany adres na terenie całej Polski. Dostarczamy ocynkowane wieszaki belek, które są szeroko stosowane w budowie schronów.

Szerokość belki, która będzie używana, jest równa liczbie mm wieszaka belki, tak więc wieszak belki 46 mm jest odpowiedni dla belki o rozmiarze główki 45 x 70 mm. Wieszaki belek zapewniają ładną konstrukcję w kształcie litery T. Wymiary tych ocynkowanych wieszaków belek odpowiadają wąskim belkom stosowanym na przykład do wykonania poddasza magazynowego, które nie jest zbytnio obciążone. Należy wziąć pod uwagę rozmiary belek 38 x 63 i 45 x 70 mm.

Oprócz wieszaków belek firma Wovar dostarcza również wsporniki półek, osłony dachowe i uchwyty do słupów.

Najbardziej popularny jest wieszak belki 46 mm. Każdy wieszak belki jest odpowiedni dla innego rozmiaru belki, a liczba mm we wsporniku odpowiada szerokości belki, która pasuje do tego wspornika. Wovar posiada w magazynie następujące wieszaki belek:

Wieszak belki 38 mm
Wieszak belki 40 mm
Wieszak belki 46 mm
Wieszak belki 50 mm
Wieszak belki 58 mm

Dzięki wielu otworom na wkręty te wsporniki ze stali ocynkowanej można łatwo montować za pomocą naszych wkrętów do płyt wiórowych, co zapewnia bardzo solidną konstrukcję.

Zamów wieszaki do belek

Kup wieszaki do belek od firmy Wovar w różnych rozmiarach. Odkryj wygodę wsparcia podczas budowy dachu. Zamów większą ilość sztuk i skorzystaj z naszego rabatu ilościowego. Firmy działające w branży budowlanej i ogrodniczej otrzymują dodatkowe korzyści, takie jak rabaty, posiadając u nas konto biznesowe.

Oprócz wieszaków do belek można również zobaczyć nasze mocne uchwyty do belek lub uchwyty krokwiowe. W ofercie znajdują się również piękne wsporniki belek w kolorze czarnym, a nawet niewidoczne wsporniki belek do mocowania belek nieprzelotowych.

Czy planujesz budowę zadaszenia z płaskim dachem? A może wiata na samochód, do której potrzebujesz epdm? Obecnie Wovar dostarcza również błyskawicznie folię epdm z własnych zapasów. Dokończ swoje zamówienie i zamów jednocześnie śruby zamkowe, wkręty do drewna lub wkręty z łbem stożkowym!

Oprócz wieszaków do belek Wovar dostarcza również wsporniki półki, listwy wykończeniowe do konstrukcji dachowych i uchwyty i kotwy do słupów.