CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!
Łączniki do pergoliNośniki i UchwytyStrona główna

Filtry

Łącznik narożny pergoli 7x7 cm

5 produktów

Łącznik narożny pergoli 7x7 cm

Są to łączniki narożne pergoli do słupów drewnianych o grubości 7x7 cm. Jest to najmniejszy rozmiar łączników do pergoli, znajdujący się w naszej ofercie. Dzięki tym elementom narożnym do pergoli 7x7 cm można nie tylko stworzyć lekką pergolę, ale także np. ramę do donicy, stoiska wystawowego lub lady. Te stalowe elementy narożne do pergoli do słupów 7x7 cm firmy Wovar są dostępne w 4 odmianach. Do wyboru są elementy narożne z 2, 3 lub 4 wyjściami. Montaż złączy jest prosty. Przydatne wskazówki znajdziesz na stronach produktów!

Czy zamierzają Państwo zbudować pergolę z grubszymi słupami? Nie ma problemu! W sprzedaży posiadamy również łączniki 9x9 cm, łączniki do pergoli 12x12 cm, łączniki do pergoli 15x15 cm, a nawet łączniki 20x20 cm

Myślisz o zawieszeniu harmonijkowej rolety rzymskiej na swojej pergoli? A może chciałbyś powiesić na swojej pergoli coś innego, aby chronić się przed słońcem? Zapoznaj się w takim razie z naszą ofertą luksusowych rolet rzymskich.

Planujesz samodzielnie zbudować pergolę? Dzięki łącznikom do pergoli firmy Wovar możesz z łatwością samodzielnie zbudować pergolę. Łączniki te nadają się do słupów o grubości 7x7 cm. Ocynkowane elementy narożne są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu można zbudować solidną pergolę. Czy budujesz pergolę w miejscu, gdzie jest dużo wiatru lub chcesz, aby na pergoli rosły rośliny pnące? W takim razie zalecamy budowę pergoli z grubszymi słupami. W firmie Wovar można zamówić wiele innych rozmiarów łączników narożnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą łączników do pergoli

Wykonanie własnej pergoli

Wykonanie pergoli ze słupami 7 x 7 cm staje się bardzo proste dzięki tym łącznikom do pergoli. Należy zadbać o odpowiednie wymiary drewnianych słupów i wsunąć je w łączniki. Następnie przykręcić drewno za pomocą naszych wkrętów ogrodowych ze stali nierdzewnej 4 x 50 mm. W przypadku miękkiego drewna iglastego, takiego jak daglezja modrzewiowa nie ma potrzeby wstępnego nawiercania otworów. Jeśli używasz jednak twardego drewna, to uprzednie nawiercenie jest konieczne! Należy użyć wiertła do twardego drewna o grubości 3,0 mm.

Łącznik czarny do pergoli 7 x 7cm

Czy wiesz, że nasze łączniki do pergoli są dostępne również w kolorze czarnym? Są one dostępne dla belek o grubości od 85 mm! Oprócz tych mocowań, pomocnych przy budowie pergoli, zachęcamy również do skorzystania z naszych śrub zamkowych lub wkrętów z łbem stożkowym.

Myślisz o zainstalowaniu harmonijkowej rolety rzymskiej na swojej pergoli? A może chciałbyś powiesić na swojej pergoli coś innego, aby chronić się przed słońcem? Zapoznaj się w takim razie z naszą ofertą luksusowych rolet rzymskich. Nie zapomnij również zamówić drobnych akcesoriów łączących, takich jak karabinki i karabinki obrotowe. Oprócz elementów pergoli firma Wovar sprzedaje również uchwyty do słupów.