CURRENT LOCALE pl-pl

  • Zamówione dzisiaj, dostarczone w ciągu 4-7 dni roboczych
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł

Filtry

Rolety rzymskie

29 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Rolety rzymskie

Czy szukasz harmonijkowych rolet rzymskich poziomych? Firma Wovar oferuje wysokiej jakości harmonijkową roletę rzymską do pergoli w stałej, niskiej cenie. Rolety rzymskie są dostępne w 3 różnych kolorach. Kolor antracytowy, złamana biel i piaskowy. Zauważyliśmy, że zdecydowanie największą popularnością cieszą się tkaniny w kolorze antracytowym. Szczególnie antracytowa roleta rzymska harmonijkowa o wymiarach 290 x 400 cm to prawdziwy bestseller. Szerokości wahają się od 200 do 370 cm, a długości od 300 do 500 cm. Wovar dostarcza rolety rzymskie harmonijkowe z własnego magazynu w ciągu kilku dni roboczych.

Wszystkie osłony przeciwsłoneczne firmy Wovar są dostarczane w komplecie z zapięciami i poręczną torbą do przenoszenia. Pokrowce ochronne na rolety rzymskie harmonijkowe należy zamawiać oddzielnie. Jest to zdecydowanie zalecane, aby można było bezpiecznie przechowywać rolety rzymskie w miesiącach zimowych. Wyróżniamy tu 3 warianty. Są to osłony ochronne na rolety rzymskie harmonijkowe o szerokości 200 cm, 290 cm i 370 cm.

Rolety rzymskie harmonijkowe firmy Wovar jest wykonana z materiału HDPE. Tkanina HDPE ma wiele zalet i jest skrótem od "high-density polyethylene" (polietylen o dużej gęstości). HDPE filtruje do 95% szkodliwego promieniowania UV. Jest również odporny na pleśń i bardzo łatwy do czyszczenia. Czy masz problem z ptasimi odchodami na roletach rzymskich firmy Wovar? Wystarczy trochę ciepłej wody, szczotka i odrobina zielonego mydła, aby roleta rzymska harmonijkowa była jak nowa.

Ponadto roleta rzymska pozioma firmy Wovar jest odporna na zabrudzenia i dostarczana w komplecie z zapięciami. Wszystkie elementy poza tkaniną są wykonane ze stali nierdzewnej. Oznacza to, że materiały te nie rdzewieją i mają długą żywotność. Nasze rolety rzymskie harmonijkowe są również dostarczane z poręczną instrukcją montażu. 

Rolety rzymskie harmonijkowe poziome

Rolety rzymskie HDPE można zamówić bardzo tanio w Wovar. Firma Wovar dostarcza rolety rzymskie z własnego magazynu często już w ciągu kilku dni roboczych do domu klienta. Klienci biznesowi, tacy jak firmy budowlane, ogrodnicy i rzemieślnicy, otrzymują dodatkowe korzyści, takie jak rabaty w przypadku posiadania konta biznesowego.

Szukasz innego rodzaju osłon przeciwsłonecznych? Zapoznaj się z naszą pełną ofertą tutaj. Znajdziesz tu między innymi wodoodporne żagle przeciwsłoneczne, wodoprzepuszczalne żagle przeciwsłoneczne.