CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!

Filtry

Zestaw bitów

25 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Zestaw bitów

Zestawy bitów oznaczają magnetyczny uchwyt na bity z 2 bitami. Bity są dostarczane bezpłatnie. Wysokiej jakości bity Torx mają znacznie lepszą przyczepność niż dawne bity Phillips. Magnetyczne uchwyty bitów zapewniają dodatkowy komfort podczas montażu wkrętów. Firma Wovar posiada zestawy bitów do Torx, Pozidrive i Phillips.

Oprócz zestawów bitów zamów w internetowym sklepie z wkrętami Wovar także wkręty tarasowe ze stali nierdzewnej, wkręty ogrodowe, śruby zamkowe lub wkręty z łbem podkładkowym ze stali nierdzewnej, lub stali ocynkowanej. Dostarczamy z własnego magazynu szybko i po atrakcyjnych cenach do domu lub miejsca pracy na terenie całej Polski.

Zamów w Wovar magnetyczne uchwyty do bitów. Do uchwytów na bity dołączamy gratis 2 hartowane bity górne o bardzo długiej żywotności. Skorzystaj z rabatu ilościowego i zamów 5 uchwytów na bity. Firmy z branży budowlanej i ogrodniczej korzystają z dodatkowych korzyści, takich jak rabaty wraz z kontem biznesowym.

Oprócz zestawów bitów, Wovar dostarcza również luźne bity i wysokiej jakości wiertła. Pomyśl o wiertłach wężowych do drewna, wiertłach do twardego drewna, wiertłach do metalu i wiertłach łopatkowych. Do kamienia i betonu można użyć naszych mocnych wierteł udarowych lub wierteł do betonu.