CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!
Płot ogrodowyOgródStrona główna

Filtry

Maty wierzbowe

4 produktów

Maty wierzbowe

Maty wierzbowe stanowią piękne i nowoczesne ogrodzenie ogrodu. Można je zamawiać na sztuki w Wovar. Maty różnią się nie tylko grubością, ale także wielkością. W ten sposób można zamówić dokładnie taki rozmiar maty wierzbowej, jaki jest potrzebny. Maty wierzbowe są połączone galwanizowanym drutem żelaznym, a ich stopień ekranowania wynosi do 70%, w zależności od grubości. Dzięki temu maty doskonale nadają się również jako ochrona przed wiatrem. 

Ważne jest, aby maty wierzbowe były mocowane nad ziemią. Zapobiega to przenikaniu wilgoci z gleby do maty. Może to mieć wpływ na matę. Maty powinny być przymocowane do podpór, takich jak siatki, płoty czy balustrady. Najlepiej jest przymocować matę pod kątem najczęściej występującego kierunku wiatru. Pozwoli to zabezpieczyć matę przed ewentualnymi podmuchami wiatru. 

Jesteś ciekaw innych typów ogrodzeń ogrodowych od Wovar? Zapoznaj się z naszą ofertą płotów ogrodowych. Znajdziesz tam m.in. maty wrzosowe, bambusowe i trzcinowe. 

Maty wierzbowe charakteryzują się grubymi gałęziami, które nadają im napięty i luksusowy wygląd. Gałęzie są związane żelaznym drutem. Zdjęcia na stronach produktów dają dobre wyobrażenie o tym, jak wyglądają maty wierzbowe. Maty mają grubość 5 mm i są dostarczane w rolce o długości 5 metrów. Aby uzyskać pełnowymiarowe ogrodzenie, można wybrać wersję o wysokości 2 m. Czy chcesz mieć niskie ogrodzenie, czy płot? Można też wybrać wersję 1 lub 1,5-metrową. Montaż można łatwo wykonać za pomocą linek lub opasek zaciskowych.

Montaż mat wierzbowych

Maty wierzbowe można łatwo przymocować do istniejącej siatki, ogrodzenia lub barierek. Można to zrobić za pomocą naszych drutów żelaznych, które mają pętlę na obu końcach. Można je łatwo zamontować za pomocą klucza do wiązania zbrojenia. Zagnij drut wokół maty i płotka, a następnie zaczep klucz do drutu o pętle. Pociągnij za klucz do skręcania drutu, a końce automatycznie się połączą. Zamawiając matę wierzbową, należy pamiętać o zamówieniu klucza do skręcania drutu i dodatkowych drutów żelaznych. Zamiast drutów można też użyć opasek zaciskowych. Są one również łatwe do zamocowania. Wystarczy owinąć je wokół drutu maty i wokół ogrodzenia. Zamknij je mocno i mata jest zabezpieczona. 

Ważne jest, aby mata była zawieszona tuż nad ziemią. Unikając bezpośredniego kontaktu z podłożem, zapobiega się wnikaniu wilgoci z podłoża do maty. Dzięki temu znacznie wydłuża się żywotność maty.

Maty wierzbowe w rolce

Kup maty wierzbowe w rolce bardzo tanio w Wovar i zapewnij swojemu ogrodowi tę luksusową przegrodę! Przy zakupie większej ilości sztuk tej samej maty można skorzystać z atrakcyjnego rabatu ilościowego. W ten sposób można sobie pozwolić na wyposażenie kilku miejsc w te piękne maty wierzbowe. Czy masz własną firmę budowlaną? Następnie utwórz konto biznesowe i korzystaj z jeszcze większej liczby korzyści, w tym ze stałego rabatu biznesowego.

W Wovar znajdziesz również maty wrzosowe, maty trzcinowe, maty bambusowe. Czy szukasz innego rodzaju materiału? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą płotów ogrodowych.