CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!
Uchwyty i kotwy do słupówNośniki i UchwytyStrona główna

Filtry

Podstawa słupa płaska przykręcana

33 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Podstawa słupa płaska przykręcana

Na tej stronie znajdą Państwo uchwyty płaskie do słupów wykonane ze stali ocynkowanej. Dzięki płaskiemu spodowi można je idealnie umieścić na betonowej podłodze, płytkach tarasowych lub desce tarasowej. Następnie można na nich zamontować drewniany słup o wymiarach 7x7, 9x9, 12x12 lub 15x15 cm za pomocą naszych wkrętów z łbem stożkowym lub wkrętów do słupów o długości ok. 4 cm. W firmie Wovar obowiązuje zasada: zamów swoje uchwyty płaskie do słupów przed godziną 22:00, a my dostarczymy je do Twojego domu w ciągu 2 do 4 dni roboczych na terenie całej Polski. Jeśli szukasz spiczastych uchwytów do słupów, zajrzyj na tę stronę.

Płaskie uchwyty słupów np. 7x7, 9x9, 12x12 i 15x15 są popularne do wiat i ogrodzeń. Uchwyty do słupów ze stopką są alternatywą dla spiczastych kotew do słupów. W przypadku wariantu spiczastego, ale także w mniejszym stopniu wariantu ze stopką, rozsądnym rozwiązaniem może być zamontowanie kotew burzowych i belek kątowych. Dzięki temu konstrukcja drewniana zyskuje prawdziwą wytrzymałość. Umieszczenie belek pod kątem w rogach to prosty sposób na dodanie dużej wytrzymałości ogrodzeniu lub zadaszeniu. Najmocniejszą opcją pozostaje oczywiście umieszczenie belki bezpośrednio w ziemi. Jeśli nie jest to możliwe, można wybrać właściwe uchwyty i kotwy do słupów

Mocowanie słupów w uchwycie na słup

Uchwyty do słupów płaskich, zwane również ocynkowaną podstawą słupa płaską przykręcaną, są dostępne w wielu różnych typach i rozmiarach. To, który wariant jest najbardziej odpowiedni dla Twojej sytuacji, zależy od wielu czynników. Po pierwsze, istnieją różne warianty dla słupów okrągłych i kwadratowych. Warianty te występują w różnych rozmiarach, dla słupów o różnej grubości. Ponadto ważny jest sposób mocowania. Jeśli chcesz uzyskać szerszą powierzchnię nośną, najlepszym wyborem może być element podłogowy. W przypadku wiat samochodowych i pergoli bardzo popularny jest uchwyt w kształcie litery U. Płoty i inne ogrodzenia są często mocowane razem z podstawą do słupa na płycie. Mocowanie słupów w uchwytach na słupy jest bardzo łatwe. Wiertłami do twardego drewna można wstępnie nawiercić otwory. Następnie użyj naszych śrub z gwintem do drewna, śrub karetki lub wkręty z łbem stożkowym, aby uzyskać stabilny montaż. 

Regulowany uchwyt na słup

Czy chcesz zamontować słupy nie bezpośrednio na ziemi, ale nieco wyżej? W takim razie za pomocą regulowanych uchwytów do słupów można umieścić słupy na wysokości 10-20 cm. W ten sposób słupy "unoszą się" nad ziemią. Regulowany uchwyt na słupy zapewnia wyjątkowy wygląd np. wiaty samochodowej. Pomimo tego, że uchwyt słupa jest regulowany, pozostaje on bardzo mocny. Zwiększony zakres mocowania z tym uchwytem słupa można uzyskać poprzez zastosowanie podkładek.

Zamów podstawę słupa płaską przykręcaną

Czy zależy Ci również na solidnym zamocowaniu słupów? Chcesz nadać niepowtarzalny wygląd swojemu ogrodowi, zadaszeniu lub ogrodzeniu? W takim razie zamów ocynkowane uchwyty do słupów firmy Wovar. W firmie Wovar otrzymujesz jakość marki A zawsze w konkurencyjnych cenach. Przy składaniu zamówienia prosimy zwrócić uwagę na nasze specjalne rabaty ilościowe. Na określone ilości uchwytów do słupów otrzymają Państwo atrakcyjny rabat. Klienci biznesowi, na przykład firmy budowlane, rzemieślnicy, ale także ogrodnicy, mogą założyć konto biznesowe. Konto to oferuje dodatkowe korzyści, w tym stały rabat firmowy.