CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!
Systemy drzwi przesuwnychOkucia do drzwi i okienStrona główna

Filtry

Okucia do drzwi przesuwnych

17 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Okucia do drzwi przesuwnych

Dzięki okuciom do drzwi przesuwnych firmy Wovar możesz zestawić swoje drzwi przesuwne według własnych potrzeb. Dostarczamy wiele różnych typów klamek i muszlowych uchwytów meblowych. Możesz pomyśleć o standardowym modelu, takim jak ocynkowany uchwyt do drzwi przesuwnych, lub o pięknie wykończonym wariancie, takim jak nasze czarne luksusowe uchwyty. Wybierając uchwyt w tym samym kolorze, co system szynowy i rolki wiszące, sprawisz, że drzwi przesuwne będą kompletne. Wszystkie nasze okucia do drzwi przesuwnych dostarczamy z własnego, dużego magazynu.

Wybierając jednolitość kolorystyczną i stylistyczną, zawsze tworzy się dobrą równowagę. Połącz więc np. swój system drzwi przesuwnych w tym samym kolorze i stylu, co pozostałe okucia drzwiowe i okienne. Zapewni to ładne, pasujące do siebie wnętrze.

Systemy drzwi przesuwnych Wovar są zawsze dostarczane z materiałami montażowymi i podręczną instrukcją obsługi. Dzięki temu można łatwo zamontować drzwi do poddaszy lub drzwi typu barndoor w domu. Wysokiej jakości czarna powłoka proszkowa nadaje drzwiom bardzo luksusowy i elegancki wygląd. 

Uchwyt muszlowy wpuszczany do drzwi przesuwnych lub uchwyt klasyczny do drzwi przesuwnych

Jak widać, mają Państwo duży wybór w naszej szerokiej gamie wariantów. Warto pomyśleć o kolorach takich jak stal nierdzewna, czarny lub nawet ładny autentyczny wariant rdzawy. Do systemu drzwi przesuwnych dostarczamy pasujący uchwyt. Niezależnie od tego, czy wybrali Państwo nasz popularny prosty czarny model, czy też model Vintage, który naprawdę nadaje wnętrzu wygląd Barnwood, w naszym asortymencie mamy dobrze dopasowany uchwyt do drzwi. Jako alternatywę dla standardowych modeli nawierzchniowych, które są faktycznie przykręcane do drzwi, wybierz tzw. model muszlowy, wpuszczany uchwyt do drzwi przesuwnych.

Popularny wpuszczany uchwyt do drzwi przesuwnych

Do tego wariantu standardowej klamki do drzwi przesuwnych potrzebne są jednak nieco bardziej specjalistyczne narzędzia i niezbędne doświadczenie zawodowe. Ponadto musisz wziąć pod uwagę grubość drzwi. Aby zamontować takie uchwyty do drzwi przesuwnych, należy wykonać w drzwiach rowek. To właśnie w nim umieszcza się wpuszczany uchwyt do drzwi przesuwnych. Powszechna głębokość wręgi wynosi około 15 mm, ale różni się to w zależności od modelu. Proszę sprawdzić opis danego artykułu, ponieważ zawsze podajemy tutaj głębokość wręgi, abyście Państwo wiedzieli, czego się spodziewać.

Zamówienie uchwytów do drzwi przesuwnych

Zamów już dziś pasujący wpuszczany uchwyt do drzwi przesuwnych lub klasyczny nawierzchniowy uchwyt do drzwi przesuwnych, przy zakupie kilku takich samych uchwytów otrzymasz ciekawy rabat ilościowy. Firmy z branży budowlanej i ogrodniczej otrzymują dodatkowe korzyści, takie jak rabaty i przejrzysta historia zamówień dzięki kontu biznesowemu! Wystarczy założyć konto, aby od razu czerpać korzyści.