CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!
AgrowłókninaOgródStrona główna

Filtry

Agrowłóknina na rolce

7 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Agrowłóknina na rolce

Czy potrzebna jest duża ilość agrowłókniny? Skorzystaj z konkurencyjnej ceny w Wovar i zamów tkaninę antykorzenną na całej rolce 100 metrów. Dostarczamy wysokiej jakości agrotkaninę o gramaturze 110 grm2 odporną na promieniowanie UV. Nasza osłona podłoża pod tarasy i pod żwir jest również wykonana w 50% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Ponieważ maty antykorzenne są odporne na promieniowanie UV, nie przepuszczają światła. Oznacza to, że chwasty nie mają szans na rozwój. 

Tkaninę przeciwkorzenną dostarczamy w rolkach po 100 metrów w następujących szerokościach: 105, 125, 165, 210, 330 i 420 cm. 

Oprócz 100-metrowych rolek mat antykorzennych, w Wovar można również zamówić maty antykorzenne na metry. Poza naszych matami antykorzennymi zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych plandek i folii budowlanych.

Zaletą płótna antykorzeniowego jest to, że chociaż nie przepuszcza światła, jest przepuszczalne dla wody. Oznacza to, że tkanina nie będzie się napełniać wodą. Dlatego też agrotkanina nadaje się również doskonale do stosowania między roślinami.  

Kilka wskazówek dotyczących instalowania mat antykorzennych:
1. Należy wcześniej obliczyć, ile metrów kwadratowych materiału do pokrycia podłoża będzie potrzebne. Dzięki temu będzie wiadomo, jaką szerokość i długość należy zamówić. 

2. Czy zamierzasz położyć kilka pasów maty antykorzennej obok siebie? Upewnij się, że zachodzą one na zakładkę na siebie na ok. 20 cm. W ten sposób światło nie może się przedostać do środka.

3. Podczas układania maty należy użyć kamieni w każdym rogu, aby można było łatwo ją położyć i aby nie została zdmuchnięta. Odetnij właściwą długość maty za pomocą noża Stanleya. 

4. Przymocuj matę antykorzenną za pomocą kołków do ziemi, aby mata nie mogła się potem łatwo przesunąć. 

Szukasz agrowłókniny w rolce o długości 100 metrów? Zapoznaj się z naszą ofertą agrowłókniny na rolce w ramach pełnego asortymentu. Czy chcesz zamocować matę antykorzenną za pomocą obrzeża? Zapoznaj się z naszą ofertą obrzeży ogrodowych.