CURRENT LOCALE pl-pl

  • Zamówione dzisiaj, dostarczone w ciągu 4-7 dni roboczych
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł

Filtry

Taśma malarska

9 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Taśma malarska

Planujesz malowanie? Nie może też oczywiście zabraknąć taśmy malarskiej! Dzięki taśmie malarskiej możesz mieć pewność, że malujesz w ciasnych liniach. Jest to bardzo ładne rozwiązanie, na przykład w sypialni lub salonie. Taśma malarska firmy Wovar jest łatwa w użyciu, zapobiega powstawaniu plam z farby i jest łatwa do usunięcia po malowaniu. Taśmę można u nas zamówić w różnych szerokościach. Mamy wersję o szerokości 25 mm i 50 mm. Obie rolki zawierają po 50 m taśmy i można je łączyć z folią budowlaną lub maskującą.

Szukasz również taśmy klejącej? Taśma klejaca Duct tape przydaje się w wielu codziennych pracach! Rolkę taśmy duct tape można zamówić bezpośrednio z naszej oferty. Możesz też zapoznać się z naszą pełną ofertą klejów i uszczelniaczy. 

Oprócz taśm firma Wovar oferuje również kotwy chemiczne. W ten sposób można samodzielnie zmontować ramy okienne, poręcze i rolety przeciwsłoneczne. Możesz też zapoznać się z naszym zestawem High tack. Dzięki temu w ciągu kilku sekund można wykonać bardzo mocne połączenie między większością materiałów.