CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamów do godziny 18:00, wysyłka dziś
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!
Wiertła wężowe do drewnaWiertła i bityNarzędziaStrona główna

Filtry

Wiertła wężowe do drewna

17 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Wiertła wężowe do drewna

Czy wiesz, że standardowe wiertła do kamienia i drewna są po prostu za krótkie? Czy szukasz długich wierteł do drewna do wiercenia długich wkrętów lub kołków rozporowych? Firma Wovar dostarcza tzw. wiertła wężowe klasy A o długości 23 cm i 46 cm. Są to bardzo długie wiertła do wszystkich rodzajów drewna (w tym twardego) i kamienia, które dostarczymy do Twojego domu w krótkim czasie.

Na przykład, użyj naszego wiertła wężowego 6 x 460 mm do wstępnego nawiercania długich wkrętów z łbem stożkowym 8 mm. Można też wstępnie nawiercić śruby mocujące, na przykład M10 x 300 mm, wiertłem krętym 11 x 46 mm. Bardzo mocne wiertła wężowe firmy Wovar nadają się do praktycznie wszystkich rodzajów drewna. Również do drewna twardego, takiego jak dąb, Azobé i Garapa. Wiertła kręte Wovar mają chwyt sześciokątny.

Czy wiertła do drewna nie są tym, czego szukasz? Zapoznaj się w takim razie z naszymi wiertłami i akcesoriami!

Wiertła wężowe firmy Wovar są ustawione pod kątem prostym i mają ostry jak brzytwa wierzchołek z gwintem. Dzięki temu wiertło dość szybko wbija się w drewno i niejako przeciąga się przez nie. Punkt centrujący zapewnia również bardzo precyzyjne wiercenie. Ze względu na sześciokątny kształt wiertła, wiertła wężowe firmy Wovar pasują do prawie każdej wiertarki. 

Długie wiertło do drewna umożliwia wkręcanie długich wkrętów prosto w drewno. Ponieważ długie wiertła są tak ostre, uzyskuje się ładne, gładkie, okrągłe otwory. Stal hartowana zapewnia wyjątkowo długą żywotność! Ustaw wiertarkę na niską prędkość obrotową, aby zapobiec nadmiernemu nagrzewaniu się wiertła i jego złamaniu. Nigdy nie należy wiercić za jednym zamachem. Wiercąc za każdym razem na głębokość kilku centymetrów i ponownie wyciągając wiertło z drewna, można szybciej i lepiej usuwać trociny.

Zamów wiertła wężowe

Zamów w Wovar wiertła z rowkiem do długich wkrętów lub kołków rozporowych za najniższą cenę! Wiertła wężowe są dostępne w grubościach od 6 do 13 mm. Firmy z branży budowlanej, rzemieślniczej i ogrodniczej otrzymują dodatkowe korzyści z posiadania konta biznesowego, takie jak zniżki.

Czy wiertła wężowe nie są dokładnie tym, czego szukasz? Firma Wovar dostarcza również wysokiej jakości wiertła do twardego drewna, wiertła motylkowe i wiertła udarowe SDS-plus. Nie masz wiertła sds-plus? W takim razie wybierz nasze wiertła do betonu. Jeśli musisz wwiercać się w metal, wybierz nasze wiertła do metalu.