CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!

Filtry

Łącznik do murów DS

3 produktów

Łącznik do murów DS

Łączniki do murów DS firmy Wovar przydadzą się podczas stawiania ściany lub przegrody z bloczków gazobetonowych. Dzięki naszym ocynkowanym kotwom można solidnie zakotwić konstrukcję i zbudować stabilne, proste ściany. Najpierw należy wywiercić w ścianie otwór pod kotwę i włożyć nylonowy kołek.

Następnie można przykręcić łącznik do murów DS do ściany z jednej strony za pomocą wkrętów do płyt wiórowych. Do drugiej części potrzebne będą wkręty do betonu, którymi przymocujesz kotwę do bloczka gazobetonowego, aby uzyskać szybki i solidny efekt.

Szukasz innych rodzajów uchwytów do belek i kotew narożnych? W takim razie sprawdź nasz szeroki asortyment na stronie kategorii wieszak belki i kotwy narożne.

Łącznik do murów DS może być stosowana do ścian kątowych z efektem dylatacji i zapewnia utrzymanie sekcji ściany po obu stronach poziomej szczeliny dylatacyjnej. Dylatacja oznacza, że materiał zarówno rozszerza się jak i kurczy; te kotwy zapewniają, że ten efekt jest absorbowany. Kotwy te nadają się do łączenia np. ścian z bloczków gazobetonowych z kondygnacjami.

Użycie łącznika do murów DS

Aby użyć łącznika do połączenia ścian z bloczków gazobetonowych z kondygnacjami, należy wbudować je w mur konstrukcji. Można to zrobić na przykład łącząc nową konstrukcję z istniejącą. Kotwa zapewnia zakotwienie oddzielnych sekcji ściany, a także elastyczność podczas rozszerzania się konstrukcji: kotwa sprężynuje w punkcie wyboczenia dylatacji. 

Kotwy te wykonane są ze stali ocynkowanej Sendzimir lub ze stali nierdzewnej, mają długość 90 i 103 mm, szerokość 22 mm i grubość 0,7 lub 0,6 mm. Rozkład otworów wynosi 4/4 i 6/7 mm. Nadają się do dylatacji. Kotwy sprzedawane są w opakowaniach po 10 sztuk.

Użyj konta biznesowego, aby uzyskać dodatkowe korzyści, takie jak stały rabat. Szukasz innych rodzajów kotew do legarów i kotew narożnych? W takim razie sprawdź naszą pełną ofertę.