CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!
Kleje, uszczelniacze i taśmyKonserwacjaStrona główna

Filtry

Uszczelniacz

23 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Uszczelniacz

Szukasz kleju będącego uszczelniaczem? W firmie Wovar możesz wybierać spośród szerokiej gamy produktów! Na przykład nasze własne uszczelniacze High Tack Białe są wyjątkowo mocne, trwałe i szybko się utwardzają. Można również wybrać uszczelniacz cementowy, uszczelniacz akrylowy, uszczelniacz klejowy i uszczelniacz silikonowy. Firma Wovar dostarcza również piankę PU i środek do usuwania pianki PU. Przy zakupie kilku kartuszy otrzymasz atrakcyjny rabat ilościowy! Dzięki temu będziesz mieć wystarczający zapas i będziesz mógł używać szczeliwa do wielu zadań. Dokładne informacje na temat rabatu ilościowego można znaleźć na stronach produktów.

Nie zapomnij zamówić urządzenia do rozpylania uszczelniacza. Można je znaleźć w dolnej części strony i w ofercie zestawu akcesoriów

Wovar oferuje również kotwy chemiczne, kleje, taśmy klejące Ducttape i taśmy malarskie. Wszystkie produkty można znaleźć w naszej ofercie klejów i uszczelniaczy.

Uszczelniacz zawsze warto mieć w domu. Uszczelnianie pęknięć i połączeń jest łatwe do wykonania za pomocą szczeliw Wovar. Do wyboru jest wiele rodzajów uszczelniaczy, w tym uszczelniacz o wysokiej przyczepności, uszczelniacz cementowy i uszczelniacz akrylowy. Każdy materiał uszczelniający ma swoje własne właściwości, które można znaleźć na stronach internetowych produktów. Uszczelniacz jest łatwy do nakładania za pomocą pistoletu, czyli specjalnego rozpylacza do uszczelniaczy. Dzięki rozpylaczowi do uszczelniaczy można uszczelniać szybko i dokładnie. Rozpylacz jest odpowiedni do wszystkich kartuszy, które można u nas zamówić. Profesjonalny zestaw do rozpylania można dołączyć bezpośrednio do zamówienia.

Kup zestaw rozpylający z uszczelniaczem

Kup niedrogo uszczelniacz i pistolet do uszczelniania w Wovar! Jako klient biznesowy korzystasz z rabatu biznesowego i wielu innych przywilejów. Jesteś właścicielem firmy budowlanej lub ogrodnikiem? Następnie szybko utwórz u nas konto biznesowe. Oprócz szczeliwa Wovar dostarcza również piankę poliuretanową i klej. Wszystkie podobne produkty można znaleźć w naszej pełnej ofercie klejów i uszczelniaczy.