CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówione dzisiaj, dostarczone w ciągu 4-7 dni roboczych
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
Maty wrzosowePłot ogrodowyOgród

Filtry

Maty wrzosowe

6 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Maty wrzosowe

Chcesz stworzyć piękny płot ogrodowy z maty wrzosowej? W firmie Wovar możesz kupić maty wrzosowe w rolkach. Oprócz tego, że wyglądają wyjątkowo, stanowią idealną ochronę przed wiatrem i słońcem. Stopień ekranowania mat wrzosowych wzrasta do maksymalnie 70%. Maty te są dostępne w Wovar o grubości około 3 cm. Oczywiście można również zamówić maty w różnych rozmiarach, co pozwala na samodzielne ustalenie wysokości. 

Maty wrzosowe powinny być mocowane nad ziemią. Jest to ważne, aby zapobiec migracji wody z gruntu w górę maty. Maty wrzosowe powinny być przymocowane do podpory. Może to być na przykład siatka, poręcz lub ogrodzenie. Najlepiej jest przymocować matę do najczęściej występującego kierunku wiatru, tak aby ekran mógł wytrzymać wszelkie podmuchy wiatru. 

Szukasz innego rodzaju maty w rolce? W Wovar można również wybierać spośród mat trzcinowych, wierzbowych i bambusowych. Wszystkie rodzaje można znaleźć w naszej ofercie płotów ogrodowych.

Mata wrzosowa to bardzo popularna mata do ogrodzeń ogrodowych. Maty te są połączone drutem żelaznym i mają stopień przesiewania do 70%. Drobny materiał sprawia, że mata jest stosunkowo gęstsza niż maty z grubszego materiału. Piękny ciemnobrązowy kolor maty nadaje jej przytulny wygląd. Mata jest dostępna w trzymetrowej rolce o wysokości 1, 1,5 i 2 metrów! Można więc użyć maty jako płotu, ale także jako ogrodzenia. 

Ogrodzenie z mat wrzosowych

Aby uzyskać prawdziwy płot z matą wrzosową, zalecamy zamówienie wersji o wysokości 2 metrów. Maty można łatwo umieścić przy ogrodzeniu, poręczy lub siatce. Do tego celu można użyć żelaznych drutów i klucza do skręcania drutu lub zastosować opaski zaciskowe. Zalecamy zamawianie ich w tym samym czasie, tak aby można było rozpocząć montaż mat natychmiast po ich dostarczeniu!

Upewnij się, że mata nie jest zamontowana bezpośrednio na podłożu. Zawsze zachowuj niewielki odstęp między matą a podłożem. Zapobiega to wsiąkaniu wilgoci z podłoża w matę.

Maty wrzosowe w rolkach

Kup tanio maty wrzosowe w rolkach od firmy Wovar i zapewnij swojemu ogrodowi piękną, naturalną przegrodę. Przy zakupie większej ilości takich samych rolek można skorzystać z atrakcyjnego rabatu ilościowego. W ten sposób można ekonomicznie pokryć cały ogród lub kilka jego części matą wrzosową w kolorze brązowym. Czy masz własną firmę budowlaną, lub jesteś ogrodnikiem? Następnie załóż konto biznesowe i skorzystaj m.in. ze stałego rabatu biznesowego.

Szukasz płotu ogrodowego wykonanego z innego materiału? Nasza oferta ogrodzeń ogrodowych obejmuje maty trzcinowe, wierzbowe i bambusowe.