CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamów do godziny 18:00, wysyłka dziś
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!
Żagiel przeciwsłoneczny KwadratowyOsłona PrzeciwsłonecznaOgródStrona główna

Filtry

Żagiel przeciwsłoneczny Kwadratowy

11 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Żagiel przeciwsłoneczny Kwadratowy

Nasze kwadratowe żagle przeciwsłoneczne zapewniają całkowite zacienienie tarasu lub ogrodu. Kwadratowe tkaniny cieniujące zapewniają więcej cienia niż trójkątne materiały cieniujące. Rozmiar i konstrukcja kwadratowej tkaniny zaciemniającej zapewniają ochronę przed słońcem w każdym zakątku. Firma Wovar oferuje kwadratowe tkaniny zacieniające w różnych kolorach i rozmiarach, dzięki czemu można znaleźć idealnie dopasowaną tkaninę zacieniającą do każdego ogrodu lub tarasu. W ofercie znajdują się m.in. kwadratowe tkaniny cieniujące o wymiarach 360 x 360 cm, 400 x 400 cm i 500 x 500 cm. Oferujemy również tkaniny cieniujące z HDPE (polietylenu) oraz tkaniny wodoodporne. Podstawy parasoli nie będą już przeszkadzać, a na ścianach lub słupach pojawi się tkanina cieniująca. Tkanina może pozostać przymocowana do kamiennych ścian lub drewnianych słupów przez cały sezon.

Szukasz innego kształtu lub typu tkaniny cieniującej? Zapoznaj się z naszym pełnym asortymentem osłon przeciwsłonecznych. Znajdziesz tu m.in. tkaninę zaciemniającą harmonijkową i tkaninę zaciemniającą wodoodporną. W Wovar można również kupić trójkątną i prostokątną tkaninę cieniującą.

Kwadratowe żagle przeciwsłoneczne cieszą się ogromną popularnością. Nie omija się żadnego zakrętu, dzięki czemu uzyskuje się pełny cień. Z łatwością można zapewnić cień na całym tarasie. Kwadratowe tkaniny cieniujące nadają się również do stosowania w oczkach wodnych, basenach, kwietnikach, na placach zabaw dla dzieci i w schroniskach dla zwierząt. Montaż jest łatwy i jednorazowy! Nie trzeba używać ciężkich parasoli ani składać skomplikowanych namiotów imprezowych. Bez obaw można pozostawić tkaninę w stanie rozwieszonym na cały sezon. Dzięki różnym kolorom i rozmiarom do każdego ogrodu można dobrać odpowiednią kwadratową osłonę przeciwsłoneczną. Kwadratowe żagle przeciwsłoneczne są dostępne zarówno w wersji wodoodpornej, jak i przepuszczalnej. 

Pomysły na tkaniny cieniujące

W przypadku kwadratowej tkaniny cieniującej potrzebne będą również cztery punkty mocowania. Mogą one być montowane na kamiennych ścianach, drewnianych słupach lub na obu tych elementach. Każdy ogród jest inny, dlatego każdy ogród ma inne możliwości. Czy chcesz umieścić ekran cieniujący w miejscu, w którym nie ma kamiennego muru? Następnie można zamontować tkaninę na 4 drewnianych słupkach. Drewniane słupki pozwolą stworzyć prawdziwie przytulne miejsce do siedzenia. Można również dostosować położenie słupków do rozmiaru tkaniny zacieniającej. Podczas instalacji wodoodpornej tkaniny cieniującej należy zapewnić odpowiednie nachylenie. Takie nachylenie zapewnia spływanie wody deszczowej z tkaniny. Luksusowym dodatkiem do tego rozwiązania jest zamontowanie tkaniny z jedną lub dwiema szynami, które również można regulować. Umożliwia to regulację położenia tkaniny, nawet po jej zamocowaniu. W ten sposób woda może spływać z tkaniny podczas ulewy. 

Kwadratowa tkanina cieniująca może z łatwością zacienić cały taras. Tkaninę można również wykorzystać na placach zabaw dla dzieci. W ten sposób chronisz swoje dzieci przed palącym słońcem, co zapobiega poparzeniu skóry. Tkaniny zaciemniające blokują od 90 do 95% wszystkich szkodliwych promieni UV. Dzięki temu można spokojnie pozwolić dzieciom bawić się latem na świeżym powietrzu. 

Kolory tkanin cieniujących

Kwadratowe tkaniny do cieniowania są dostępne w 4 różnych kolorach:

  • Złamany Biały kolor zapewnia nowoczesny, lekki i letni wygląd ogrodu.
  • Piasek, aby nadać ogrodowi tropikalny charakter tak jak na wybrzeżu południowoeuropejskim.
  • Antracytowa szarość, ponadczasowy, nowoczesny kolor o luksusowym wyglądzie, idealny do nowoczesnego ogrodu.
  • Taupe - szaro-brązowy kolor, który tworzy ciepłą i przytulną atmosferę.

Dzięki różnym kolorom można znaleźć odpowiednią tkaninę cieniującą do każdego ogrodu. Ponieważ kolory są stosunkowo miękkie, tworzą przyjemny obraz w ogrodzie. 

Żagiel przeciwsłoneczny

W firmie Wovar kwadratowe tkaniny cieniujące, zarówno wodoodporne, jak i przepuszczalne, mają konkurencyjne ceny! Dzięki różnym kolorom do każdego ogrodu można dobrać odpowiednią kwadratową tkaninę cieniującą. W razie potrzeby można połączyć kilka tkanin do cieniowania, aby uzyskać wyjątkowy i luksusowy efekt. Tkaniny cieniujące mogą na siebie zachodzić lub mogą być ze sobą połączone. W Wovar otrzymasz zniżkę przy zakupie kilku sztuk tkanin cieniujących, dzięki czemu możesz stworzyć piękną kombinację. Czy masz własną firmę budowlaną lub jesteś ogrodnikiem? Posiadając konto biznesowe, możesz korzystać z dodatkowych korzyści, w tym ze stałego rabatu biznesowego.

Czy nadal szukasz materiałów mocujących, aby przymocować żagiel przeciwsłoneczny do ścian, drewnianych słupków lub innych miejsc? Wszystkie potrzebne materiały można znaleźć w naszym asortymencie materiałów mocujących do tkanin cieniujących.