CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!

Filtry

Rozwórki okienne

20 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Rozwórki okienne

Szukasz rozwórki do okien, która ułatwi Ci otwieranie okien w domu? Dzięki rozwórkom okiennym firmy Wovar możesz mieć pewność, że bezpiecznie otworzysz okna i będziesz mógł cieszyć się świeżym powietrzem w swoim domu. U nas znajdziesz rozwórki okienne w trzech różnych wariantach. Oferujemy rozwórki teleskopowe, poręczne rozwórki uchylne i rozwórki regulowane w kolorze białym, szarym i stali nierdzewnej. 

Są one stosowane głównie w oknach otwieranych na zewnątrz, ale mogą być również stosowane w oknach skrzydłowych, oknach dachowych - świetlikach lub oknach uchylnych otwieranych do wewnątrz. 

Wszystkie rozwórki i ograniczniki okienne są dostępne prosto z magazynu firmy Wovar i będą dostarczone pod wskazany adres w ciągu kilku dni roboczych.

Podpory okienne z regulowanym sworzniem

Rozwórki okienne Wovar z regulowanym trzpieniem mają długość 300 mm i 6 pozycji wentylacji. Dzięki temu można łatwo zabezpieczyć okno i zapobiec jego stukaniu. Rozwórki te są dostarczane z jednym trzpieniem regulowanym. Zalecamy, aby zawsze zamawiać dodatkowy trzpień, tak aby móc prawidłowo zamocować rozwórkę w pozycji zamkniętej.

W przypadku naszych czarnych rozwórek okiennych i innych okuć okiennych zalecane jest połączenie z okuciami drzwiowymi w tym samym kolorze. Wybierz więc nasze czarne klamki lub przejrzyj całą kolekcję w kategorii czarne okucia do drzwi.

Rozwórki okienne obrotowe

Rozwórki uchylne zajmują o wiele mniej miejsca i są łatwiejsze w obsłudze niż rozwórki z bolcem. Oprócz wersji standardowej można również wybrać rozwórkę okienną ze znakiem jakości SKG. Dzięki temu zyskuje się dodatkowe zabezpieczenie. Rozwórki okienne mogą być również stosowane do okna uchylnego lub rozwieranego. Ponadto firma Wovar dostarcza również wszystko do okien z dolnym zawiasem w naszej ofercie okuć do okien uchylnych z dolnym zawiasem.

Teleskopowe wsporniki okien

Teleskopowe rozwórki okienne można regulować bezstopniowo, dzięki czemu użytkownik ma pełną kontrolę nad tym, jak daleko chce otworzyć okno. Oprócz tego możliwe jest również stosowanie teleskopowego zwalniacza okna w połączeniu z moskitierą. To sprawia, że ​​nasze rozwórki teleskopowe to doskonały wybór w przeciwieństwie do standardowych wariantów. Czy planujesz samodzielnie zamontować rozwórkę teleskopową? To jest bardzo proste! 

Zamów rozwórki okienne

Zamów otwieracz do okien w najniższej cenie w Wovar. Firmy budowlane i ogrodnicy korzystają z dodatkowych korzyści wynikających z posiadania u nas konta biznesowego, takich jak rabaty i stała osoba kontaktowa.

Czy rozwórki okienne nie są dokładnie tym, czego szukasz? Zapoznaj się z naszymi zamkami i klamkami okiennymi lub zainspiruj się naszymi okuciami do drzwi.

Wovar oferuje również okucia drzwiowe na tarczy, okucia drzwiowe na rozecie, a nawet okucia drzwiowe do WC. Znajdują się tam również oddzielne klamki, rozety i tarcze drzwiowe. Również w przypadku okuć do drzwi przesuwnych jesteś pod właściwym adresem w Wovar!