CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
 • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
 • 30-dniowe prawo do zwrotu
 • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
 • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
 • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!
Uchwyty i kotwy do słupówNośniki i UchwytyStrona główna

Filtry

Podstawa słupa regulowana

29 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Podstawa słupa regulowana

Szukają Państwo solidnych podstaw kolumnowych do słupów w różnych rozmiarach i o regulowanych wysokościach? Firma Wovar dostarcza uchwyty do słupów i stalowe stopy kolumnowe o jakości A za najniższą cenę. Metalowe i regulowane wsporniki słupów są dostępne dla słupów o różnych rozmiarach i ciężarze. Wszystkie wsporniki słupów wykonane są ze stali ocynkowanej i dzięki temu są bardzo wytrzymałe. Firma Wovar dostarcza regulowane podstawy kolumn i słupów podporowych, które umożliwiają dostosowanie do 45 cm dla słupów podporowych.

Podstawy kolumnowe firmy Wovar są szeroko stosowane w wiatach samochodowych, werandach i zadaszeniach. Jeśli szukasz niedrogiego fundamentu dla swojego tarasu, powinieneś również zwrócić uwagę na nasze plastikowe, regulowane podpory tarasowe. Zamów podstawy kolumnowe do słupów w firmie Wovar w dni robocze przed 22:00, a otrzymasz je w ciągu od 2 do 4 dni roboczych na terenie całej Polski!

Podstawy kolumnowe do słupów firmy Wovar są niezwykle silne. Umożliwia to również zastosowanie grubych słupków dębowych o wymiarach 15 x 15 cm jako podpór w połączeniu np. z naszym wspornikiem słupa M20 ocynkowanym na żółto!

Rozmiary regulowanych uchwytów i podstaw kolumnowych do słupów :

 • Uchwyt słupa regulowany M20 ocynkowany żółty - Bardzo wytrzymały
 • Uchwyt słupa regulowany M20 Podstawa kolumny na płycie - Stal ocynkowana
 • Regulowany uchwyt do słupów 7 x 7 cm i 9 x 9 cm - Stal ocynkowana
 • Podstawa kolumny - Regulowana wysokość 14 - 19 cm - Wspornik słupa szary stal ocynkowana
 • Podstawa kolumny - Regulowana wysokość 19 - 29 cm - Wspornik słupa szary stal ocynkowana
 • Podstawa kolumny - Regulowana wysokość 30 - 45 cm - Wspornik słupa szary stal ocynkowana

Montaż podstawy słupa regulowanej

Podstawy kolumn mogą być montowane na kamieniu, drewnie lub betonie. Upewnij się, że podłoże, na którym ma być zamontowana podstawa kolumnowa, jest stałe i nie zapada się. Dla każdego słupa lub podstawy kolumnowej słupa można sprawdzić, jakie śruby, śruby z gwintem do drewna lub śruby zabezpieczające są potrzebne do optymalnego mocowania na powierzchni, do której montowana jest podstawa kolumny. Dzięki temu Państwa konstrukcja jest stabilnie zakotwiona w regulowanej podstawie betonowej.

Zapobieganie gniciu słupów za pomocą podstawy regulowanej

Słupy, które są montowane bezpośrednio na lub w ziemi są bardziej podatne na gnicie z powodu stojącej wody, niż słupy na podstawie kolumnowej, ponieważ woda może spływać z drewna. W przypadku stosowania podstawy kolumnowej należy upewnić się, że słupy znajdują się w odległości co najmniej 5 cm od podłoża.

Do czego służy podstawa słupa regulowana?

Podstawy kolumnowe są często stosowane w celu wyrównania różnic wysokości między słupem a podstawą. Firma Wovar sprzedaje podstawy do kolumnowe, które absorbują do 45 cm różnicy! Są one często stosowane do wiat samochodowych, werand, zadaszeń i są idealne do mocowania słupów lub belek na kamieniu, drewnie lub betonie, pod warunkiem że podłoże nie zapada się. Podstawa kolumnowa słupa występuje również w postaci betonowej stopy fundamentowej o regulowanej wysokości. Są one używane w połączeniu z palami betonowymi, aby uzyskać solidną podstawę dla wszelkich zadaszeń. 

Zamów podstawy do słupów regulowane

Zamów podstawy kolumnowe w najniższej cenie w firmie Wovar. Firmy z branży budowlanej, rzemieślniczej i ogrodniczej otrzymują dodatkowe korzyści wraz z posiadaniem konta biznesowego, takie jak rabaty. Zamów podstawy kolumnowe do słupów w firmie Wovar w dni robocze przed 22:00, a otrzymasz je w ciągu od 2 do 4 dni roboczych na terenie całej Polski!

Jeśli te podstawy kolumnowe nie są dokładnie tym, czego szukasz, sprawdź w takim razie całą naszą ofertę uchwytów i kotew do słupów. Użyj wkrętów do drewna firmy Wovar lub wkrętów z łbem stożkowym, aby przykręcić słupy do podstaw kolumnowych.