CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówione dzisiaj, dostarczone w ciągu 4-7 dni roboczych
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł

Popularne produkty

Taśmy

Szukasz konkretnego rodzaju taśmy? W firmie Wovar znajdziesz wiele różnych rodzajów taśm do każdej pracy. Przykładowo można tutaj znaleźć szereg różnych taśm Duct tape. Są one dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Ponadto w ofercie można znaleźć różne rodzaje taśmy EPDM. Służy ona do montażu okładzin elewacyjnych na domach, wiatach czy zadaszeniach. Ponadto można znaleźć różne rodzaje taśmy malarskiej do malowania i taśmy dwustronnej do różnych celów. Wreszcie, Wovar posiada również szeroką gamę różnych taśm izolacyjnych. 

Taśma klejąca Duct tape

Właściwie każdy powinien mieć zawsze w domu taśmę klejącą Duct tape. Taśma klejąca Duct tape jest super mocna, prosta i dlatego idealnie nadaje się do szybkich napraw i łączenia różnych przedmiotów i materiałów. Dlatego nigdy nie zaszkodzi zamówić dodatkową rolkę!

Taśma EPDM

Taśma EPDM to idealna taśma do montażu okładzin ściennych do Twojego domu, wiaty czy zadaszenia. Taśma ta ma za zadanie chronić drewnianą podbudowę Twojej okładziny przed wilgocią, zapobiegając gniciu okładziny. 

Taśma izolacyjna

Taśma izolacyjna służy do bezpiecznego wykańczania i oklejania przewodów elektrycznych. W tej kategorii znajdziesz również taśmę samoprzylepną. Stosuje się ją na przykład do uszczelniania rur i węży ogrodowych.

Taśma dwustronna

Firma Wovar posiada w swoim asortymencie różne rodzaje taśmy dwustronnej, z których każda ma swoją funkcję. Można tu znaleźć na przykład taśmę do dywanów, ale także uniwersalną taśmę dwustronną i piankową. 

Taśma maskująca

Wśród taśm maskujących znajdziesz kilka rodzajów taśm, które idealnie nadają się do maskowania i naprawiania różnych materiałów. Na przykład taśma przezroczysta jest często używana do naprawy okien i plandek, natomiast taśma maskująca doskonale nadaje się do zaklejania rur wodnych. 

Kup taśmę

W Wovar można znaleźć odpowiednią taśmę do każdego zadania. Od taśmy malarskiej do malowania po taśmę EPDM do montażu okładzin ściennych na Twoim domu. Zamów więc szybko swoją taśmę w super konkurencyjnej cenie! Jesteś klientem biznesowym działającym np. w branży malarskiej lub prac dorywczych? Następnie szybko załóż konto biznesowe. Dzięki temu zyskasz wiele atrakcyjnych korzyści. Przykładowo, otrzymujesz 15% zniżki na zamówienia, własną osobę kontaktową oraz opcję ekspresowej dostawy. 

Czy potrzebujesz innych elementów złącznych? Następnie zapoznaj się z naszymi licznymi rodzajami śrub i wkrętów.