CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!

Popularne produkty

Narzędzia

Czy zamierzasz podjąć prace budowlane lub remontowe? Do tego potrzebne są oczywiście odpowiednie narzędzia. Firma Wovar posiada szeroki asortyment narzędzi, narzędzi ręcznych i innych akcesoriów dla majsterkowiczów. Od wierteł i bitów po kompletne zestawy narzędzi. Stwórz również swoją własną ścianę narzędziową z naszymi różnymi narzędziami i narzędziami ręcznymi. Oprócz podstawowych narzędzi, Wovar oferuje również bardzo specyficzne narzędzia, spójrz na przykład na nasz asortyment narzędzi ręcznych.

Narzędzia elektryczne

Również w firmie Wovar: elektronarzędzia. Dzięki elektronarzędziom możesz budować konstrukcje i wykonywać inne prace z dużą prędkością. Za pomocą wiertarki akumulatorowej z łatwością wykonasz otwory montażowe w swoich materiałach budowlanych. Następnie wkrętarką akumulatorową wkręcisz wkręty za pomocą naszych wysokiej jakości bitów torx.

Narzędzia ręczne

Będziesz używać narzędzi ręcznych do wielu różnych prac. Jeśli zamierzasz przyciąć drewno lub metal na wymiar, Wovar ma wiele pił ręcznych. Każdy elektryk wie, że nie może się obejść bez izolowanych śrubokrętów i izolowanych szczypiec, a nie ma instalatora, który wyrusza w drogę bez dobrych kluczy nasadowych i gniazd.

Wiertła i bity

Aby prawidłowo zamontować śruby i wkręty, używa się wierteł. Należy pamiętać o wiertłach do metalu, twardego drewna i betonu, ale także o specjalnych wiertłach, takich jak wiertła do pogłębiania i wiertła wężowe. Po wywierceniu odpowiedniego otworu, należy zamontować wkręty. Do tego celu użyjesz oczywiście naszych wysokiej jakości bitów i zestawów bitów. Wysokiej jakości śruby i wkręty naturalnie idą w parze z wiertłami. Wovar oferuje te mocne materiały mocujące w różnych typach i rozmiarach. Czy zdecydujesz się na stal nierdzewną, ocynkowaną czy czarną?

Brzeszczoty i tarcze tnące

Wovar posiada szeroką gamę akcesoriów narzędziowych. Dzięki nim, możesz łatwo przyciąć wszystkie swoje materiały na wymiar. Dostarczamy brzeszczoty do pił tłokowych, wyrzynarek, pił tarczowych i innych. Musisz wyciąć okrągły otwór? W takim razie mamy piły do otworów, czyli otwornice. Za pomocą otwornicy można szybko wyciąć idealnie okrągły otwór. Do wszystkich innych prac związanych z piłowaniem Wovar ma piły tłokowe i wyrzynarki. Cięcie płytek czy metalu? Proponujemy wtedy nasze tarcze diamentowe do pił i tarcze tnące.

Narzędzia zabezpieczające

Wykonując prace naprawcze lub remontowe, oczywiście ważne jest, aby myśleć o swoim bezpieczeństwie i bezpieczeństwie innych. Wovar oferuje w tym celu wszelkiego rodzaju środki ochrony osobistej (PPE). Czy podczas szlifowania, na przykład, myślisz o swoich oczach używając gogli ochronnych? Czy podczas wiercenia lub rozbiórki myślisz o ochronie słuchu? A może myślisz o swoich rękawicach roboczych podczas sprzątania? W każdym przypadku Wovar myśli razem z Tobą - w końcu lepiej zapobiegać niż leczyć!

Transport i magazynowanie

Szukasz materiałów do bezpiecznego transportu lub schludnego przechowywania swoich narzędzi i akcesoriów? Wovar może Ci pomóc i w tym zagadnieniu. Aby bezpiecznie przewieźć ładunek, Wovar oferuje różne siatki na przyczepy, aby przykryć przyczepę i pasy do zabezpieczenia ładunku. Do sortowania i porządkowania drobnych materiałów mamy różne skrzynki, a do gruntownego sprzątania - worki na gruz i big-bag.

Podkładki i kliny regulacyjne

Zamierzasz wykonać konstrukcję taką jak ościeżnica? Wtedy w niektórych przypadkach będziesz miał do czynienia z luzem lub lukami. Może to spowodować, że twoja konstrukcja będzie przekrzywiona lub mniej wytrzymała. Możesz to łatwo rozwiązać za pomocą podkładek i klinów regulacyjnych. Wsuwasz te plastikowe płytki do pustych przestrzeni, po czym są one ładnie wypełnione. 

Narzędzia pomiarowe

Mierzenie to wiedza! Każdy stolarz, ogrodnik czy majsterkowicz wie, że dobre narzędzie pomiarowe jest ważne. Oferowane przez Wovar taśmy miernicze i miarki, miary składane i kątowniki miernicze gwarantują, że wszystkie Twoje materiały będą miały odpowiednią długość. Dzięki naszym poziomicom o różnych długościach wszystko idealnie wyrównasz!

Klient biznesowy

Firmy z branży budowlanej i rzemieślniczej, ogrodnicy mogą czerpać wiele korzyści z posiadania konta biznesowego w Wovar. Korzystasz ze stałych rabatów i masz możliwość kontaktu ze stałą osobą kontaktową.