CURRENT LOCALE pl-pl

  • Zamówione dzisiaj, dostarczone w ciągu 4-7 dni roboczych
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
Wkręty ciesielskieWkrętyElementy złączne

Popularne produkty

Wkręty ciesielskie

Wkręty ciesielskie - ogrodowe Wovar

W przypadku wkrętów ogrodowych trafiłeś w jak najbardziej odpowiednie miejsce, czyli do firmy Wovar. Wkręty ogrodowe można podzielić na różne rodzaje, np:

Za pomocą wkrętów ogrodowych można zbudować np. drewniany płot. Do zastosowania na zewnątrz wybierz nasze wkręty ze stali nierdzewnej lub ocynkowane. W Wovar posiadamy wkręty w różnych rozmiarach do zastosowań zewnętrznych, które są nieco mocniejsze i wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej lub stali ocynkowanej. Proszę pamiętać, że do montażu desek tarasowych należy zawsze wybierać nasze specjalne wkręty do desek tarasowych. Oprócz wkrętów ogrodowych Wovar oferuje również wkręty do płyt wiórowych, wkręty z łbem stożkowym i wkręty powlekane do stosowania w budownictwie. Dlatego wkręty te są popularne wśród wykonawców, stolarzy i pracowników budowlanych. Dla wszystkich ocynkowanych i nierdzewnych wkrętów zewnętrznych firma Wovar zapewnia na terenie całej Polski szybką dostawę. Oprócz naszych wkrętów ogrodowych zobacz nasze popularne śruby zamkowe.

Wkręty ciesielskie - ogrodowe stal nierdzewna 410

Wkręty ogrodowe stal nierdzewna 410 firmy Wovar, są niezwykle popularne. Normalne wkręty do drewna ze stali nierdzewnej klasy A2 nie utleniają się, ale są znacznie bardziej miękkie niż ocynkowane wkręty ogrodowe. Z tego powodu wkręty regularnie łamią się podczas montażu. Wkręty do drewna 410 ze stali nierdzewnej firmy Wovar nie utleniają się i są tak samo mocne, jak wkręty ocynkowane. Przy obróbce drewna twardego lub dębowego należy zawsze stosować nasze wkręty ze stali nierdzewnej. Wiele twardych gatunków drewna zawiera kwas garbnikowy, który powoduje korozję ocynkowanych wkrętów. Nie dzieje się tak w przypadku naszych wkrętów ze stali nierdzewnej 410. Każdy wkręt ogrodowy firmy Wovar posiada żebra trzonu. Tworzą one miejsce dla bezgwintowej części wkrętu. Dzięki temu wytrzymałość wkrętu ogrodowego jest optymalnie zachowana. 

Szukasz lepszych wkrętów do zastosowań zewnętrznych? Wszystkie wkręty ogrodowe Wovar ze stali nierdzewnej i ocynkowane posiadają poręczny grot tnący. Dzięki temu wstępne nawiercanie w miękkim drewnie należy do przeszłości. W przypadku drewna twardego konieczne jest jednak wstępne nawiercenie otworów. Można to łatwo zrobić za pomocą naszych wierteł do twardego drewna. Wkręty ogrodowe Wovar są również standardowo hartowane poprzez specjalną obróbkę cieplną. Wkręty ogrodowe nazywane są również wkrętami do drewna.

Czy zamierzacie Państwo pracować z drewnem modrzewiowym? Do drewna modrzewiowego i daglezjowego należy stosować mocne wkręty ogrodowe, np. wkręty do drewna modrzewiowego są dostępne w Wovar w różnych typach i rozmiarach.

Wkręty ogrodowe ocynkowane

Ocynkowane wkręty ogrodowe Wovar są bardzo wytrzymałe. Wynika to z faktu, że wkręty wykonane są z ocynkowanej stali. Warstwa cynku chroni wkręty ogrodowe przed utlenianiem. W przypadku uszkodzenia wkręty może się lekko utlenić. Dlatego zawsze należy używać naszych wysokiej jakości bitów Torx. Mają one dodatkową przyczepność na wkrętach ogrodowych Wovar i zapewniają, że maszyna się nie ślizga. W ten sposób minimalizuje się ryzyko uszkodzeń. W przypadku obróbki twardego drewna zalecamy nasze wkręty ogrodowe ze stali nierdzewnej 410.

Wkręty ogrodowe czarne

Czarne wkręty ogrodowe firmy Wovar są prawie takie same jak normalne wkręty ogrodowe ze stali nierdzewnej 410. Jedyną różnicą jest to, że te wkręty ogrodowe mają wysokiej jakości łeb z czarną powłoką. Dzięki temu wkręt nadaje się szczególnie do przykręcania czarnych desek. Czarna powłoka jest nakładana bardzo profesjonalnie i charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie.

Zamawianie wkrętów ciesielskie - ogrodowych online

Zamów w Wovar wkręty ogrodowe do budowy płotów lub mebli z rusztowań. Jeśli potrzebujesz regularnie wysokiej jakości wkrętów zewnętrznych, zamów pojedyncze opakowanie lub załóż u nas konto biznesowe. Firmy z branży budowlanej i ogrodniczej korzystają z dodatkowych udogodnień, takich jak rabaty przy posiadaniu konta biznesowego.

W przypadku gatunków drewna twardego, takich jak dąb, drewno twarde Garapa, Kapur i czerwony cedr, należy zawsze wybierać nasze wkręty ze stali nierdzewnej do dębu i drewna twardego Garapa. Są one specjalnie chronione przed ekstremalnymi kwasami garbnikowymi.

Do mocowania drewna do ściany z cegieł zalecamy stosowanie naszych kołków rozporowych lub kołków ramowych. Wovar dostarcza również poręczne drobne wyroby żelazne, takie jak haki karabinkowe i karabinki.