CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!
Osłona PrzeciwsłonecznaOgródStrona główna

Filtry

Żagiel przeciwsłoneczny Wodoodporny

13 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Żagiel przeciwsłoneczny Wodoodporny

Wodoodporne żagle przeciwsłoneczne są niezwykle popularne, ponieważ chronią przed słońcem i zapewniają całkowitą suchość podczas letniego deszczu. W ten sposób można mieć pewność, że wieczorem w lecie zawsze będzie sucho. Żagle przeciwsłoneczne firmy Wovar są wykonane z wysokiej jakości poliestru o gramaturze 200 gr/m2, pokrytego wodoodporną powłoką PU. Powłoka nie tylko sprawia, że tkanina nie przepuszcza wody, ale także pozwala jej łatwo spływać. Dzięki temu wodoodporna tkanina zaciemniająca jest łatwa do czyszczenia. 

Podczas montażu wodoodpornego żagla przeciwsłonecznego należy pamiętać, aby pozwolić tkaninie obniżyć się o 20 stopni, co zapobiega pozostawaniu wody w tkaninie po ulewie. Sprowadza się to do nachylenia 20 cm na metr. Wodoodporne żagle są wiatroszczelne, więc mogą złapać dużo wiatru podczas złej pogody. Upewnij się, że wodoodporna tkanina zaciemniająca ma solidną konstrukcję. 

Szukasz innego rodzaju tkaniny zaciemniającej? Zapoznaj się z naszą pełną ofertą osłon przeciwsłonecznych. Znajdziesz tu m.in. tkaninę zaciemniającą harmonijkę, żagiel przeciwsłoneczny wodoodporny, żagiel przeciwsłoneczny trójkątny i żagiel przeciwsłoneczny kwadratowy.

Wodoodporne żagle przeciwsłoneczne firmy Wovar są wykonane z poliestru i mają wodoodporną powłokę. Zaletą wodoodpornej tkaniny zaciemniającej jest ochrona przed słońcem i deszczem. W każdej chwili można więc usiąść na zewnątrz. Czy w letni wieczór wystąpi ulewny deszcz? Zawsze będziesz suchy. 

Żagiel przeciwsłoneczny z nachyleniem

Podczas układania wodoodpornego żagla przeciwsłonecznego należy uwzględnić nachylenie terenu. Jeśli tkanina zostanie ułożona bez spadku, może się na niej utworzyć kałuża wody. Tkanina stanie się cięższa i może ulec uszkodzeniu. Aby umożliwić odpływ wody deszczowej, tkanina musi mieć odpowiednie nachylenie. Im większa tkanina, tym większe nachylenie. Z reguły stosuje się ok. 20 cm na metr bieżący żagla. Czy masz tkaninę o długości 5 metrów? Następnie należy uwzględnić nachylenie o wartości 1 m. 

Poręcznym dodatkiem są szyny z regulowanym uchem. Umożliwia to regulację kąta nachylenia tkaniny nawet po jej zamocowaniu. Można na przykład powiesić tkaninę poziomo, a w czasie deszczu ustawić ją pod kątem. Szyny mają długość 1 metra, co oznacza, że można je wykorzystać do stworzenia dużego nachylenia. Ponadto szyny są przydatne do późniejszej regulacji zaciemnienia. Regulowane szyny można również znaleźć w naszym asortymencie materiałów do mocowania tkanin cieniujących. 

Pomysły na żagle przeciwsłoneczne

Wodoodporny żagiel przeciwsłoneczny z nachyleniem można zamontować na kilka sposobów. Sposoby te wymieniono poniżej. Do żagli przeciwsłonecznych z 4 rogami:

2 narożniki wysokie i 2 narożniki niskie
2 wysokie narożniki i 2 niskie narożniki (naprzemiennie)
1 narożnik wysoki i 3 narożniki niskie
3 Kąty wysokie i 1 kąt niski

W przypadku żagli przeciwsłonecznych o 3 rogach możliwe są wszystkie kombinacje. Do Ciebie należy wybór opcji, która najlepiej pasuje do Twojego ogrodu i sytuacji. W każdym przypadku należy pamiętać, że kąt nachylenia tkaniny musi wynosić co najmniej 20 stopni. W ten sposób kąt nachylenia tkaniny zacieniającej nie tylko zapewnia odpływ wody deszczowej, ale także nadaje jej wyjątkowy i zabawny wygląd. 

Ochrona przeciwsłoneczna z żagla przeciwsłonecznego

Oprócz tego, że tkaniny przeciwsłoneczne są wodoodporne, bardzo dobrze chronią przed słońcem. Wodoodporne tkaniny cieniujące zatrzymują od 90 do 95% szkodliwego promieniowania UV, podobnie jak standardowe tkaniny cieniujące z HDPE. Podczas gorącego lata ważne jest, aby nie przebywać zbyt długo na słońcu. Dzięki tkaninom zaciemniającym firmy Wovar możesz cieszyć się latem bez żadnych obaw.

Kup wodoodporne żagle przeciwsłoneczne

W Wovar możesz kupić wodoodporne tkaniny zaciemniające w kształcie trójkąta, długiego rogu, kwadratu i prostokąta! Dzięki różnym kolorom do każdego ogrodu można dobrać wodoodporną tkaninę cieniującą. Nakładając na siebie kilka tkanin do cieniowania, można uzyskać wyjątkowy i luksusowy efekt. W Wovar otrzymasz rabat przy zakupie większej ilości osłon przeciwsłonecznych. Prowadzisz własną działalność gospodarczą w zakresie remontowo-budowlanym lub jesteś ogrodnikiem? Posiadając konto biznesowe, możesz skorzystać ze stałego rabatu biznesowego. 

Potrzebujesz elementów mocujących do swojej osłony przeciwsłonecznej? Zapoznaj się z naszą pełną ofertą łączników do tkanin cieniujących.