CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!
Systemy drzwi przesuwnychOkucia do drzwi i okienStrona główna

Filtry

Szyny do drzwi przesuwnych

28 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Szyny do drzwi przesuwnych

Szukasz pięknych szyn do drzwi przesuwnych? Okucia do drzwi przesuwnych firmy Wovar malowane proszkowo na czarno umożliwiają piękny montaż drzwi stodoły lub loftu. Dzięki kompletnym zestawom montaż drzwi przesuwnych nigdy nie był prostszy. Oprócz kompletnych zestawów okuć do drzwi strychowych o długości 2 metrów, dostępne są różne kombinacje i akcesoria. Przedłużenia o 90 cm, przedłużenia do dwóch drzwi oraz system Softclose do miękkiego zamykania drzwi. Wovar sprzedaje następujące modele systemów drzwi przesuwnych:

  • Model Prosty.                           
  • Model z Dużymi Kołami
  • Model Podkowa                      
  • Model Rustykalny
  • T-Model

Zamów już dziś, a drzwi przesuwne z szynami otrzymasz w ciągu 2 do 4 dni roboczych. Dostawa również w sobotę i poniedziałek na terenie całej Polski!

Systemy drzwi przesuwnych firmy Wovar prawie zawsze dostarczane są z materiałami montażowymi, a także dostarczamy poręczną instrukcję. Oznacza to, że we własnym zakresie muszą Państwo zaopatrzyć się jedynie w niezbędne narzędzia. Nie masz ich pod ręką? Nie martw się, w naszym asortymencie narzędziowym znajdziesz również szereg przydatnych narzędzi i akcesoriów. Dużą popularnością cieszy się nasz system czarnych przemysłowych drzwi przesuwnych z szyną i rolkami. Wysokiej jakości czarna powłoka proszkowa nadaje drzwiom bardzo luksusowy i elegancki wygląd. Zawsze łączymy drzwi z pasującymi do nich drzwiami przesuwnymi z uchwytem, a jeśli chcemy pójść całkowicie w stronę nowoczesności, wybieramy również czarne okucia do innych drzwi w domu. Nie zapomnij włączyć do tego również klamek okiennych i innych elementów wyposażenia okien, w ten sposób wymienisz wszystko na raz i uzyskasz piękne, dopasowane wnętrze. Alternatywą dla czarnego okucia jest bardziej luksusowe okucie ze stali nierdzewnej.

Montaż drzwi do poddasza

Dzięki instrukcji obsługi naszych systemów drzwi przesuwnych można bardzo łatwo samodzielnie zamontować szyny na ścianie i w ten sposób zawiesić drzwi przesuwne. Dzięki dołączonym wysokiej jakości łącznikom zawsze bezpiecznie zamontujesz drzwi. Uwaga: Zalecamy posiadanie szeregu materiałów pomocniczych do prawidłowego montażu systemu drzwi przesuwnych. Do udanego montażu niezbędne są takie narzędzia jak ołówek, wiertarka udarowa 8 mm, klucz płaski 13 mm, poziomica, wkrętak krzyżowy, miara taśmowa i wiertarka. Dokładne informacje o potrzebnych narzędziach i akcesoriach znajdują się zawsze przy danym produkcie.

Wysuwane szyny do drzwi przesuwnych

Szyny systemów drzwi przesuwnych Wovar mają standardowo długość 200 cm. Aby zwiększyć tę odległość, Wovar sprzedaje poręczne szyny przedłużające. Te szyny przedłużające mają długość 90 cm i łatwo zatrzaskują się w szynach kompletnych zestawów. Dzięki zwiększeniu długości szyn do drzwi przesuwnych można stworzyć nawet podwójne drzwi przesuwne na 1 szynie! W tym celu każdy wariant posiada dodatkowy pakiet do montażu na dodatkowych drzwiach; do każdego zestawu standardowego należy po prostu wybrać zestaw przedłużający.

Różne systemy drzwi przesuwnych

Firma Wovar posiada w swojej ofercie różne rodzaje systemów drzwi przesuwnych. Dzięki temu możesz wybrać wariant, który preferujesz. Wovar sprzedaje model Prosty, model Rustykalny, model T-Model, model Duże Koła oraz model Podkowa. Ponadto oferujemy wiele kolorów i materiałów, dzięki czemu mogą Państwo idealnie dopasować inne okucia do drzwi na rozetach lub piękne okucia do drzwi na osłonach. Podwieszane drzwi przesuwne na szynie są niespotykanie popularne do zamykania pomieszczeń, zazwyczaj widzimy wiele takich drzwi przesuwnych wykorzystywanych jako tymczasowy podział pomieszczeń.

W naszej bogatej ofercie szaf z systemem drzwi przesuwnych znajdą Państwo poręczne rozwiązania do samodzielnego wykonania szaf z drzwiami przesuwnymi. Takie systemy dobrze jest wykorzystać także wtedy, gdy chcemy wykonać szafę pod skośnym dachem. Dzięki temu wyjątkowemu systemowi możesz błyskawicznie wykonać własną szafę ścienną na kółkach pod skosem.  

System drzwi przesuwnych

Zamów systemy drzwi przesuwnych w dni robocze przed 21:30 a otrzymasz je w ciagu 2 do 4 dni roboczych! Firma Wovar oferuje dostawę również w poniedziałki, więc nigdy nie musisz długo czekać na swoje nowe rozwiązanie do drzwi przesuwnych. Zamów te wysokiej jakości systemy drzwi przesuwnych w najlepszej cenie w Wovar. Firmy z branży budowlanej i ogrodniczej otrzymują dodatkowe korzyści, takie jak rabaty i przejrzysta historia zamówień, z kontem biznesowym! Wystarczy założyć konto i od razu czerpać korzyści.