CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówione dzisiaj, dostarczone w ciągu 4-7 dni roboczych
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
Okucia do okna uchylnego z dolnym zawiasemOkucia okienneOkucia do drzwi i okien

Filtry

Okucia do okna uchylnego z dolnym zawiasem

7 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Okucia do okna uchylnego z dolnym zawiasem

Szukasz okuć okiennych do swojego okna uchylnego z dolnym zawiasem? W naszej ofercie okuć okiennych z pewnością znajdziesz odpowiednie produkty, których szukasz. Okucia do okien uchylnych z dolnym zawiasem składają się głównie z zatrzasku okiennego do zakotwiczenia okna z dolnym zawiasem, ograniczników otwarcia okien uchylnych, czyli prętów spadowych do chwytania okna i ograniczników z zawiasem tworzących punkt obrotu. Pręty opadające można traktować jako standardowe rozwiązanie, natomiast nasze ograniczniki z zawiasem do okien są bardziej luksusowe i wygodniejsze. Te systemy zaczepowe są wyposażone w punkt zawiasowy, dzięki czemu po zamknięciu okna, opadają one całkowicie na ościeżnicę. Standardowe pręty opadające zawsze wystają, co może być uciążliwe.

Wovar dostarcza okucia okienne, okucia drzwiowe na terenie całej Polski w ciągu od 2 do 4 dni roboczych.

Zatrzaski okienne, ograniczniki z punktem zawiasowym i standardowe ograniczniki

Okna uchylne to rodzaje okien, które niejako opadają do wewnątrz w stosunku do ramy. Zawiasy znajdują się na spodzie takiego okna uchylnego. Kotwienie tych okien znajduje się u góry i odbywa się w klamrze zamykającej, która jest montowana na ramie. Po otwarciu tego typu zamka okiennego okno opadnie do wewnątrz, a specjalne wsporniki zaczepiają okno pod pewnym kątem, aby nie można było dalej otworzyć okna. W ten sposób możesz doskonale przewietrzyć pomieszczenie i zapewnić świeże powietrze w domu lub biurze.

W firmie Wovar znajdziesz również inne akcesoria do swojego okna, takie jak dźwignie okienne, klamki i rozwórki okienne w wielu wariantach.

Bezpieczne okucia okienne

Ponieważ okno pozostaje otwarte pod pewnym kątem we wspornikach, do pomieszczenia napłynie wystarczająca ilość świeżego powietrza. Takie okna uchylne często umieszczane są nad stałymi oknami i drzwiami i dlatego są również znane jako światła górne. Otwierając okna uchylne, powstaje otwór, który chętnie wykorzystują włamywacze, dlatego warto połączyć swoje okucie do okien uchylnych z naszym systemem zabezpieczeń okiennych, który łączy okno z ościeżnicą za pomocą stalowej linki lub wybierz popularne, zatwierdzone przez SKG uchwyty szczelinowe. Zapobiega to dalszemu niepożądanemu otwieraniu okna. Bezpieczny pomysł i poręczna wskazówka, dzięki której Twoje okucia okienne będą jeszcze bardziej bezpieczne.

Kup okucia do okien uchylnych

Montaż okuć do okien uchylnych z dolnym zawiasem różni się w zależności od rodzaju artykułu, ale zawsze jest to wymienione przy odpowiednim produkcie. Chcesz wymienić okucia w swoim oknie? W takim razie koniecznie zapoznaj się z tą bogatą ofertą. Wyposażenie okien uchylnych z dolnym zawiasem w nowe okucia okienne to żaden problem. Kup teraz nowe okucia okienne i skorzystaj z interesujących rabatów ilościowych. Firmy budowlane i rzemieślnicze, ogrodnicy, sprzedawcy drewna mogą założyć u nas konto biznesowe. Dzięki niemu nasi więksi klienci korzystają z wielu dodatków, takich jak stały rabat biznesowy na wszystkie zakupy, wygodny przegląd zamówień i możliwość ekspresowej dostawy.

W Wovar znajdziecie Państwo okucia okien uchylnych w konkurencyjnych cenach. Zwykle dostarczamy nasze produkty z własnego dużego magazynu do domu w ciągu od 2 do 4 dni roboczych.