CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamów do godziny 18:00, wysyłka dziś
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!
Okucia do drzwi i okienStrona główna

Popularne produkty

Okucia do drzwi i okien

Zamierzasz samodzielnie zbudować drzwi lub odnowić stare drzwi? Następnie potrzebne są zawiasy drzwiowe, klamki i okucia drzwiowe. Obejmuje to oczywiście również zamki wpuszczane i pasujące do nich okucia okienne. Wovar posiada szeroką ofertę okuć drzwiowych i okiennych. Zarówno w przypadku drzwi wewnętrznych, jak i zewnętrznych można wybierać spośród wielu różnych zamków i zawiasów.

Wybierz jeden z wielu typów zawiasów. Pomyśl o zawiasach standardowych, ale także o zawiasach kulowych, które obracają się wyjątkowo płynnie. Do czarnych drzwi i ościeżnic oferujemy specjalne czarne zawiasy. Do drzwi i ościeżnic drewnianych przeznaczone są specjalne zawiasy składane. Czy chciałbyś mieć drzwi, które można otwierać w obu kierunkach? Następnie wybierz nasze samozamykające zawiasy bommer. Zaletą tych zawiasów jest to, że same się zamykają. Wąskie zawiasy do lekkich drzwi lub szafek są dostępne w postaci zawiasów do drzwi żaluzjowych i zawiasów wąskich. W przypadku skrzyń należy wybrać nasze zawiasy klapowe. Czy obawiasz się o swoje bezpieczeństwo? Następnie można wybrać zawiasy bezpieczeństwa, które zapobiegają uniesieniu drzwi. Do naszego asortymentu zawiasów należą również zawiasy bardzo długie, tzw. zawiasy fortepianowe.

Oczywiście można również wybrać klamki, osłony drzwiowe i inne elementy wyposażenia drzwi firmy Wovar. Dzięki naszym wysokiej jakości okuciom do drzwi będziesz cieszyć się pięknymi drzwiami przez lata. Nie zapomnij o akcesoriach, takich jak wizjery, samozamykacze, tabliczki na listy, dzwonki do drzwi i listwy przeciągowe.

Zabezpiecz i zamknij drzwi jednym z wielu naszych zamków wpuszczanych. Wybierz spośród naszych zamków wpuszczanych, zamków do szafek, zamków dziennych i nocnych lub zamków do toalet. Dzięki dobremu zamkowi można zabezpieczyć dom, szopę lub drzwi. Zapoznaj się również z naszymi okuciami zabezpieczającymi, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo.

Dopełnij swój dom pasującymi okuciami okiennymi. Wybierz jeden z wielu oferowanych przez nas zamków okiennych, dźwigni okiennych i zwalniaczy okien. Zwiększają one bezpieczeństwo okna, uniemożliwiając jego otwarcie od zewnątrz przez nieproszonych gości.

Zawiasy drzwiowe

Wybierz jeden z wielu typów zawiasów do drzwi. Wovar ma w swojej ofercie odpowiednie zawiasy do każdych drzwi. Wybierz zawiasy kulowe, jeśli chcesz, aby drzwi otwierały się i zamykały płynnie i lekko. Ten typ zawiasu jest również najbardziej popularny, ponieważ każdy lubi gładko zamykajace się drzwi.

W przypadku stodoły lub lekkich drzwi wewnętrznych można również wybrać zawias zwykły, który w większości przypadków można określić mianem taniego zawiasu. Składane zawiasy są stosowane, gdy drzwi i ościeżnica są wykonane z drewna. Można je łatwo obracać w powierzchni drewna. Zaletą naszych zawiasów kilowych i zawiasów wierconych jest to, że drzwi można łatwo wyjąć z ościeżnicy.Jeżeli w pomieszczeniu, w którym drzwi szybko się otwierają, należy wybrać samozamykające, wahadłowe zawiasy bommer. Dzięki nim drzwi mogą się obracać zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz. W przypadku czarnych drzwi należy wybrać pasujące czarne zawiasy. Dzięki temu drzwi zyskują piękny, nowoczesny wygląd, zwłaszcza w połączeniu z pasującą czarną klamką. Zawiasy fortepianowe to bardzo długie i cienkie zawiasy, które są często stosowane w szafach, zwłaszcza w szafach z długimi drzwiami. Szczególnie w przypadku szaf z długimi drzwiami. Alternatywą są zawiasy wąskie i zawiasy do drzwi żaluzjowych, które są również bardzo cienkie. W ten sposób uzyskuje się drzwi szafy z bezproblemowym połączeniem.

Jeżeli w pomieszczeniu, w którym drzwi szybko się otwierają, należy wybrać samozamykające, wahadłowe zawiasy bommer. Dzięki nim drzwi mogą się obracać zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz. W przypadku czarnych drzwi należy wybrać pasujące czarne zawiasy. Dzięki temu drzwi zyskują piękny, nowoczesny wygląd, zwłaszcza w połączeniu z pasującą czarną klamką. Zawiasy fortepianowe to bardzo długie i cienkie zawiasy, które są często stosowane w szafach, zwłaszcza w szafach z długimi drzwiami. Szczególnie w przypadku szaf z długimi drzwiami. Alternatywą są zawiasy wąskie i zawiasy do drzwi żaluzjowych, które są również bardzo cienkie. W ten sposób uzyskuje się drzwi szafy z bezproblemowym połączeniem.

Można również wybrać zawiasy bezpieczeństwa z naszej oferty. Dzięki nim można utrzymać nieproszonych gości na zewnątrz. Zawiasy są wyposażone w różne elementy antywłamaniowe, które dodatkowo utrudniają pracę włamywaczom. Niektóre z nich są również opatrzone znakiem jakości SKG. Wiele z tych zawiasów jest również wyposażonych w trzpień zabezpieczający. Uniemożliwia to złodziejom wyjęcie drzwi z ramy. 

Klamki i okucia drzwiowe

Każde drzwi mają też klamkę. Klamka w dużym stopniu decyduje o wyglądzie drzwi. Dlatego właśnie warto wybrać piękną klamkę do drzwi firmy Wovar. U nas masz wybór spośród wielu różnych klamek do drzwi. Należą do nich okucia drzwiowe na tarczy lub okucia drzwiowe na rozecie. Aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo przy drzwiach, wybierz dobry zamek. W przypadku okuć do drzwi toalet jest to prosty blok, natomiast w przypadku zwykłych drzwi można zastosować wbudowane zamki bębenkowe. Czy podążasz za aktualnym trendem? Następnie wybierz czarne okucia drzwiowe. Jeśli lubisz wygodę, wybierz nasze kompletne zestawy okuć drzwiowych do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Jeśli klamka jest nadal sprawna, ale płyta drzwiowa lub rozeta są uszkodzone, należy je wymienić. W tym celu należy wybrać jedną z naszych płyt drzwiowych i rozet na drzwi. Znajdziesz u nas również odpowiednie akcesoria, takie jak samozamykacze, wizjery, tabliczki na listy i dzwonki do drzwi. 

Okucia do okien

Nie tylko drzwi potrzebują dobrych okuć, również okna potrzebują wysokiej jakości okuć okiennych. Okno zostanie wyposażone w solidny zamek okienny, który utrudni włamywaczom wyłamanie okna. Czy chcesz mieć pewność, że okna nie da się otworzyć od wewnątrz? Następnie należy wybrać zamek do okien z blokadą. Dzięki temu zamek okna można otworzyć tylko wtedy, gdy ma się odpowiedni klucz. Czy nie posuwamy się za daleko? Następnie należy wybrać zamek okienny z przyciskiem. Aby obrócić śrubę, należy nacisnąć ten przycisk. Zapewnia to dodatkowe bezpieczeństwo na przykład w pokoju dziecięcym. Aby bezpiecznie otworzyć okno lub ograniczyć jego maksymalne otwarcie, należy wybrać klamkę okienną. Dzięki dźwigniom okiennym można wybrać wariant dla prostego okna lub świetlika, które można tylko otwierać lub zamykać. W przypadku okna do sypialni można wybrać wariant z różnymi klamkami. W tym miejscu można określić, na ile okno ma być otwarte. 

Zamki wpuszczane

Czy masz już zawiasy i klamki do drzwi? Wtedy potrzebny jest tylko dobry zamek. W przypadku zgubienia kluczy lub przeprowadzki do nowego domu warto wymienić zamek. W tym miejscu można usunąć zamek wpuszczany i założyć nowy. Wybierz proste zamki wpuszczane do szopy oraz zamki szafkowe do szafek i pomieszczeń magazynowych. Można u nas również kupić zamki wpuszczane do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Potrzebny jest tylko luźny cylinder? Również w tej sprawie jesteś pod właściwym adresem w Wovar. Zwykły zamek na jest stosowany do drzwi wewnętrznych i szop. Do drzwi zewnętrznych można wybrać zamek cylindryczny z blokadą dzienną i nocną (na życzenie ze znakiem jakości SKG).