CURRENT LOCALE pl-pl

  • Zamówione dzisiaj, dostarczone w ciągu 4-7 dni roboczych
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
Wieszak belki z wargą i bez wargiWieszak belki i kotwa narożnaNośniki i Uchwyty

Filtry

Wieszak belki z wargą i bez wargi

91 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Wieszak belki z wargą i bez wargi

Firma Wovar posiada duże zapasy magazynowe metalowych wieszaków belek z wargą i bez wargi. Te silne nośniki belek nazywane są również nośnikami do belek ciężkich. Najczęściej sprzedawane są nasze żelazne nośniki do belek drewnianych o wymiarach 38x89, 45x90, 50x100, 50x150, 70x200 i 63x175 mm. W firmie Wovar masz gwarancję bardzo szerokiego asortymentu z zachowaniem najwyższej jakości za atrakcyjną cenę. Do wyboru są wieszaki do belek z wargą (krawędzią) , wieszaki do belek bez wargi (krawędzi), odmiany bardzo ciężkie oraz wieszaki do belek w kolorze czarnym.

Oprócz naszych uchwytów do belek zobacz również nasze uchwyty krokwiowe z certyfikatem CE oraz czarne uchwyty do belek. Wovar oferuje również ukryte nośniki belek, umożliwiające ukryte połączenie. Zamów nasze ocynkowane wsporniki belek i skorzystaj z bardzo szybkiej dostawy. Dotyczy to również naszych wysokiej jakości śrub zamkowych, śrub z gwintem do drewna i wkrętów z łbem stożkowym.

Wieszaki belek są wykonane ze stali galwanizowanej. Dzięki temu nośniki belek są bardzo mocne. Wiele otworów na śruby zapewnia stabilne zamocowanie nośników belek. Dzięki temu można je stosować w konstrukcjach o dużym obciążeniu. Wsporniki belek Wovar nie posiadają znaku CE i dlatego nie zostały przebadane pod kątem ich nośności. Czy koniecznie trzeba stosować sprawdzone podpory belek? W takim razie należy wybrać nasze uchwyty krokwiowe. Zaletą uchwytów belek w porównaniu z naszymi uchwytami krokwiowymi jest to, że są one znacznie węższe. Umożliwia to umieszczenie belki w jednej płaszczyźnie ze stojącą ścianą. 

Uchwyty do belek z wargą

Długi brzeg uchwytu do belki z wargą umożliwia murowanie uchwytu belki podczas wznoszenia ścian. Nośnik belki jest następnie mocowany w cegle za pomocą kołka. W drewnianych konstrukcjach szkieletowych nie ma możliwości zamurowania nośników belek. W takim przypadku należy zamocować uchwyty belek u góry za pomocą naszych ocynkowanych wkrętów do płyt wiórowych.

Uchwyty do belek bez wargi

Nośnik belki bez wargi jest łatwy w montażu na ścianach stojących. Nie ma znaczenia, czy jest to ściana z czerwonej cegły, czy ściana pokryta płytkami. Uchwyty belek bez wargi umożliwiają montaż belek między ścianami i krokwiami. Podobnie jak uchwyty do belek z wargą, uchwyty do belek bez wargi są mocowane za pomocą naszych ocynkowanych śrub. Uchwyty do belek bez warg są często porównywane z naszymi uchwytami krokwiowymi. Zaletą uchwytów do belek bez wargi jest to, że są one znacznie węższe. Umożliwia to ścisły montaż belki przy ścianie. Uchwyty krokwiowe są na to za szerokie.

Kup online ocynkowane uchwyty do belek

Kup wytrzymałe wsporniki belek z wargą lub bez wargi od firmy Wovar w różnych rozmiarach. Odkryj wygodę stosowania metalowych wieszaków belek podczas budowy zadaszenia. Zamów większą ilość sztuk i skorzystaj z naszego rabatu ilościowego. Czy regularnie kupujesz uchwyty do belek lub inne wyroby żelazne? Firmy z sektora budowlanego i rzemieślniczego posiadające konto biznesowe w Wovar otrzymują listę wcześniejszych zakupów oraz atrakcyjny rabat ilościowy, oraz stałą osobę kontaktową. 

Czy budujesz dach? Zapoznaj się z naszymi przydatnymi wkrętami z łbem stożkowym.

Wovar dostarcza również wysokiej jakości łączniki narożne, płyty sprzęgające i łączniki wahadłowe. Jeśli zamierzasz zbudować dach płaski, polecamy również zapoznanie się z naszą folią epdm.

Oprócz uchwytów do belek Wovar dostarcza również wsporniki półek, listwy dachowe i uchwyty do słupów.