CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamów do godziny 18:00, wysyłka dziś
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!
Wkręty z kolorowym łbem do płyt Trespa®WkrętyElementy złączneStrona główna

Filtry

Wkręty z kolorowym łbem do płyt Trespa®

31 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Wkręty z kolorowym łbem do płyt Trespa®

Płyty Trespa® mogą być montowane na dwa sposoby. Jeden z nich to jest mocowanie za pomocą kleju, a drugi za pomocą wkrętów. Najbardziej solidnym wyborem do montażu płyt Trespa® są wkręty z kolorową główką firmy Wovar. Kolorowe wkręty do pokryć dachowych są również określane jako wkręty do płyt Trespa®. Płyty Trespa® mogą być narażone na silny wiatr. Jeśli użyjesz kleju bez wystarczającej powierzchni styku, płyty Trespa® mogą się poluzować. Firma Wovar dostarcza wkręty do płyt Trespa® w kolorze białym, czarnym. Wkręty barwione w masie ze stali nierdzewnej są dostępne w długościach od 25 do 60 mm. Szeroki łeb kopułowy zapewnia kolorowym wkrętom dachowym duży zakres zacisku. Zapewnia to solidną konstrukcję. Zamów teraz i skorzystaj z nie tylko z bardzo szybkiej dostawy, ale i z atrakcyjnych rabatów ilościowych.

Oprócz wkrętów do płyt Trespa® dostarczamy również wysokiej jakości wkręty elewacyjne, które można stosować do okładzin ściennych. Przeczytaj nasz blog o tym, jakie wkręty wybrać do płyt Trespa®. 

Wovar dostarcza wkręty do płyt Trespa® w kolorze czarnym (RAL 9005) i białym (RAL 9010). Wkręty do płyt trespa® i HPL mają standardową grubość 4,8 mm. Kolorowe wkręty dachowe są również nazywane wkrętami fasadowymi i kolorowymi wkrętami do dachów. Stal nierdzewna zapobiega utlenianiu się wkrętów. Dzięki temu wkręty do płyt trespa® mają długą żywotność. Wkręty ze stali nierdzewnej do płyt trespa® mają napęd torx 20. Zapewnia to dodatkową przyczepność i optymalne przenoszenie mocy. 

Wstępne nawiercanie wkrętów z kolorowym łbem do płyt Trespa®

Podczas montażu płyt trespa® jeden otwór na wkręt jest zawsze wykorzystywany jako punkt centralny. W przypadku nieparzystej liczby linii wkrętowych znajduje się on na środku panelu. W przypadku parzystej liczby linii wkrętowych należy wybrać punkt centralny na środku najdłuższego boku. Wkręt ze stali nierdzewnej, który wybierzesz jako punkt centralny, zapewni doskonałe ułożenie płyt Trespa. Nawierć ten wkręt za pomocą wiertła do twardego drewna o średnicy 5 mm. Wywierć pozostałe otwory na wkręty wiertłem do drewna twardego o średnicy 8 mm. Dzięki temu panel będzie mógł się rozszerzyć.

Montaż płyt Trespa®.

Płyty Trespa® powinny bez problemu pracować pod szeroką głowicą. Nie należy zbyt mocno dokręcać wkrętów. Dokręć je ręcznie. Upewnij się, że wkręty są wkręcane w miarę możliwości do środka leżących pod nimi belek konstrukcyjnych. Rama nośna do montażu płyt Trespa® powinna być wykonana z trwałego drewna. Ponieważ kolorowe wkręty są wykonane ze stali nierdzewnej, kwasy garbnikowe występujące w drewnie twardym nie mają na nie wpływu. W przypadku stosowania konstrukcji nośnej z drewna twardego zaleca się wstępne nawiercenie otworów wiertłem do drewna twardego o średnicy 3,0 mm.

Minimalna odległość między otworami na wkręty a krawędzią płyty wynosi 2 cm. Maksymalna odległość między otworami mocującymi dla płyt trespa® 6 mm wynosi 6 cm, dla płyt trespa® 8 mm - 8 cm, a dla płyt trespa® 10 mm - 10 cm.

Wskazówka: zamocuj konstrukcję drewnianą za płytami Trespa za pomocą naszych kołków rozporowych, wkrętów do drewna lub wkrętów z łbem podkładkowym. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że montaż jest solidny!

Zamów online kolorowe wkręty dachowe

Łatwo i szybko zamówisz online kolorowe wkręty dachowe do płyt trespa® od firmy Wovar w najlepszej cenie! Skorzystaj z naszego rabatu ilościowego i zamów większą ilość pudełek po 100 wkrętów trespa. Firmy zajmujące się ogrodnictwem i budownictwem - od majsterkowiczów, przez firmy budowlane, po ogrodników - mogą uzyskać dodatkowe korzyści, takie jak zniżki, posiadając konto biznesowe w Wovar. 

Czy te kolorowe wkręty dachowe nie są dokładnie tym, czego szukasz? Zapoznaj się z naszą ofertą wkrętów dachowych. Znajdziesz tu m.in. wkręty do dachów falistych, wkręty do dachówek, a nawet listwy dachowe i folię EPDM.