CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!

Filtry

Lamele ogrodowe Czarne

6 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Lamele ogrodowe Czarne

Szukasz czarnych lameli obrotowych do np. ogrodzeń, zadaszeń, pasaży? Lamele Flex Fence firmy Wovar to prowadnice, czyli szyny, w których można umieścić deski. Służą one jako żaluzje i zapewniają prywatność w ogrodzie lub domu. Miłą rzeczą w tym systemie Flex Fence ogrodzenia jest to, że są one obrotowe. . Otwierając lamele Flex Fence, dostaje się więcej światła i powietrza, a zamykając listwy, tworzysz więcej prywatności i zmniejszasz ilość wpadającego światła. Te czarne lamele obrotowe mogą być używane do wielu celów na wiele sposobów. Możesz użyć ich w swoim zadaszeniu jako okno, jako ściana, a nawet jako dach. Również wykonanie ogrodzenia nie stanowi żadnego problemu z tymi obrotowymi lamelami. Firma Wovar dostarcza czarny płot elastyczny w kilku różnych długościach, a mianowicie 50 cm, 95 cm, 122 cm, 165 cm i 220 cm. 

Montaż lameli obrotowych Flex Fence

Nasze lamele mogą być wykorzystywane do bardzo różnych celów. Lamele Flex Fence są najczęściej stosowane do okien i ścian zadaszenia lub werandy. Możesz otworzyć lamele przy ładnej pogodzie i zamknąć je ponownie przy silnym wietrze lub jasnym słońcu. Ponadto, można również użyć lameli do ogrodzenia, bramy lub nawet jako dachu swojego zadaszenia. Ważną zaletą tych systemów Flex Fence jest to, że są one dość łatwe w montażu. 

Na poniższym filmie można zobaczyć, jak zainstalować ramy żaluzji Flex Fence.

Kupić czarne lamele Flex Fence

Dzięki lamelom ogrodowym od firmy Wovar możesz stworzyć fantastyczne miejsce do siedzenia lub zadaszenie z naszymi czarnymi lamelami. Zamów swoje lamele szybko w Wovar za super konkurencyjną cenę! Ponadto, otrzymasz również rabat ilościowy dla dużych zamówień. Czy masz firmę w sektorze budowlanym lub rzemieślniczym, a może jesteś ogrodnikiem? W takim razie załóż szybko konto biznesowe i ciesz się wieloma korzyściami. Na przykład otrzymasz 15% zniżki, własną osobę kontaktową i możliwość ekspresowej dostawy. 

Czy czarny kolor nie jest tym, którego szukasz? W takim razie proszę spojrzeć na nasze białe lamele ogrodowe i lamele ze stali nierdzewnej tutaj