CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!
Wieszak belki i kotwa narożnaNośniki i UchwytyStrona główna

Filtry

Uchwyty do paneli ogrodzeniowych

9 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Uchwyty do paneli ogrodzeniowych

Dzięki uchwytom do paneli ogrodzeniowych z wkrętem można łatwo przymocować ogrodzenia ogrodowe do drewnianych słupków. Aby zapewnić solidne mocowanie, należy użyć co najmniej 4 uchwytów na każdy płot ogrodowy. Jeśli mieszkasz w miejscu, w którym często wieje wiatr, zalecamy 6 uchwytów. Wovar oferuje uchwyty do zawieszania płotów w różnych kolorach i rozmiarach. Oferujemy również uchwyty do płotów plecionych z różnych materiałów.

Wovar ma również doskonałe rozwiązania w zakresie mocnych materiałów mocujących. Wovar ma w swoim asortymencie różne możliwości. Pomyśl na przykład o wkrętach ogrodowych, wkrętach do płyt wiórowych, śrubach zamkowych lub wkrętach z łbem stożkowym. Dzięki tym wkrętom Twoje zabezpieczenie przed sztormem jest najwyższej klasy!

Kup uchwyt do płotów plecionych z wkrętem

Zamów uchwyt do płotów plecionych z wkrętem w firmie Wovar, aby uzyskać jakość A w konkurencyjnych cenach. Wovar oferuje atrakcyjne rabaty ilościowe na prawie wszystkie swoje produkty, umożliwiając korzystanie z niższych cen przy zamawianiu większych ilości. Wovar dostarcza produkty z własnego magazynu. Dla naszych klientów biznesowych mamy konto biznesowe. Dzięki temu na przykład firmy budowlane, rzemieślnicy, ogrodnicy mogą korzystać z dodatkowych świadczeń. Pomyśl o stałej zniżce biznesowej na dużą część naszego szerokiego asortymentu. 

Nie szukasz uchwytu do paneli ogrodzeniowych? Wovar posiada szeroką gamę wieszaków do belek i kotew narożnych, z połączeniami, które mogą lepiej pasować do danego zadania. Znajdziesz tu na przykład nasze popularne podpory krokwiowe. Do budowy pergoli lub zadaszenia można również użyć naszych łączników do pergoli.