CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!

Filtry

Wspornik półki biały metal

9 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Wspornik półki biały metal

Jeśli szukasz wsporników półek metalowych powlekanych na biało, jesteś we właściwym miejscu w Wovar. Frima Wovar oferuje białe wsporniki do półek w różnych rozmiarach. Mianowicie wspornik półek ciężki biały 200 x 300 mm, 250 x 400 mm i 330 x 500 mm. Wytrzymałe uchwyty do półek mają pochylony wspornik. Z tego względu są one również nazywane wspornikami półek ciężkich. Ukośny wspornik -rozpórka- jest zdejmowany. Nie jest to zalecane dla uzyskania optymalnej nośności.

Białe wsporniki półek można stosować w kontraście z ciemnym kolorem lub z białą ścianą i półką. W ten sposób wszystko tworzy jedną białą całość, dzięki czemu białe podpory wtapiają się w resztę. Białe wsporniki półek są łatwe w montażu i można je łączyć z wybraną półką. Wybierz grubą białą półkę lub cieńszą białą półkę. Dzięki wspornikom do półek masz ogromną swobodę i sam decydujesz, jak duża ma być półka. Wsporniki półek w kolorze białym należy zawsze wybierać nieco krótsze niż półka, tak aby biały wspornik półki nie wystawał z przodu. 

Oprócz naszych białych wsporników półek Wovar oferuje również wsporniki półek z czarnego metalu, wsporniki półek aluminiowe, wsporniki półek industrialne, wsporniki półek ciężkie ocynkowane, wsporniki półek niewidoczne, wsporniki półek skórzane, a nawet system szyn ściennych!

Wspornik półki metalowy biały wygląda pięknie w każdym wnętrzu z białymi ścianami. Wsporniki półek w kolorze białym mają szerokość 3 cm i łącznie 6 otworów montażowych. Zazwyczaj do ściany zakotwicza się krótszy bok. Aby uzyskać optymalną nośność, należy umieścić wsporniki półek w odległości nie większej niż 60 cm od siebie. 

Przykręć wsporniki półek do ściany za pomocą naszych wkrętów do płyt wiórowych pozidrive 5x50 mm w połączeniu z kołkiem nylonowym 8x40 mm. Wywierć otwór o głębokości 50 mm w ścianie z cegieł za pomocą wiertarki udarowej SDS 8x110 mm. Uwaga, do tej czynności wymagane jest posiadanie wiertarki SDS. Włóż zatyczkę do otworu i przykręć uchwyt półki do ściany. Użyj naszych białych zaślepek, aby ładnie ukryć śruby. Wskazówka: odrobina kleju lub uszczelniacza silikonowego sprawi, że zaślepki będą dodatkowo zabezpieczone.

Zamów wsporniki do półek biały metal w Wovar.Ogrodnicy, firmy budowlane, majsterkowicze, sprzedawcy drewna, otrzymują dodatkowe korzyści w Wovar wraz z założonym u nas kontem biznesowym.

Oprócz wsporników do półek Wovar dostarcza również wysokiej jakości śruby montażowe, wkręty do drewna i wkręty do blatów. Nigdy nie oszczędzaj na elementach złącznych i wybierz markę A -firmy Wovar.