CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!
Okucia do drzwi i okienStrona główna

Populrne produkty

Często zadawane pytania

Systemy drzwi przesuwnych

Systemy drzwi przesuwnych pasują do nowoczesnego i minimalnego wzornictwa. Prosta konstrukcja otwiera nowe przestrzenie w Twoim domu. Wovar posiada systemy szyn przesuwnych o industrialnym wyglądzie, które pozwalają na optymalne wykorzystanie swobody w projektowaniu indywidualnym. Wovar posiada również systemy drzwi przesuwnych, które pozwalają na zaprojektowanie własnych szaf do przechowywania. Dzięki naszym popularnym systemom drzwi przesuwnych do szaf magazynowych można łatwo i stylistycznie wykorzystać martwą przestrzeń np. pod skośną ścianą pomieszczenia na poddaszu. Dzięki temu zamknięte ścianki kolankowe na poddaszu, w sypialni lub w pomieszczeniu gospodarczym są starannie wykończone.

Oprócz naszych systemów drzwi przesuwnych, w Wovar znajdziecie Państwo również niezbędne akcesoria. Takie jak nowoczesne klamki i uchwyty do drzwi przesuwnych. Dostarczamy wysokiej jakości drzwi przesuwne i produkty uzupełniające na terenie całej Polski w najlepszej cenie. Jesteś przedsiębiorcą posiadającym własną firmę budowlaną lub rzemieślniczą? A może jesteś ogrodnikiem? W takim razie skorzystaj z dodatkowych korzyści, zakładając konto biznesowe. Z kontem biznesowym będziesz cieszyć się stałym rabatem na wszystkie zakupy, możliwością ekspresowej dostawy i wygodnym przeglądem wszystkich zamówień.

System drzwi przesuwnych, szyny do drzwi przesuwnych

Firma Wovar oferuje różnorodny asortyment, dzięki któremu można kształtować swoje pomysły na nowe przestrzenie. Drzwi do poddasza stają się coraz bardziej popularne i są łatwym sposobem na nowoczesny podział domu. Po prostym montażu można łatwo przenieść drzwi na szyny do drzwi przesuwnych. Drzwi przesuwne przesuwają się wzdłuż ściany w przeciwieństwie do drzwi francuskich. Dzięki temu Twój dom zyskuje bardziej otwarty i nowoczesny wygląd. 

W Wovar możliwe jest również rozszerzenie oferowanych przez nas pakietów o wszelkiego rodzaju przedłużenia. Na przykład, można użyć luźno wiszących rolek do stworzenia podwójnych drzwi przesuwnych, aby nadać przegrodzie między pokojami industrialny charakter.

Okucie do drzwi przesuwnych, uchwyt do drzwi przesuwnych

Industrialne drzwi przesuwne potrzebują dopasowanej do nich klamki. W Wovar mamy na to doskonałe rozwiązania. Masz do wyboru czarne płaskie uchwyty pasujące do systemu szynowego i wiszących rolek lub uchwyty do drzwi przesuwnych, które podkreślają bardziej wygląd drewnianych drzwi do poddasza. Uchwyt do drzwi przesuwnych można zamontować wykonując w drzwiach loftowych wręgę. Następnie można włożyć uchwyt do drzwi przesuwnych do wręgi, aby uzyskać minimalne wykończenie. W Wovar oferujemy różnorodną gamę uchwytów do drzwi przesuwnych, aby dopasować je do Twoich drzwi. Ponadto nasze uchwyty do drzwi przesuwnych nadają się do zastosowania w naszych systemach drzwi przesuwnych do szaf. Nasz wybór uchwytów do drzwi przesuwnych znajdziesz w kategorii okuć do drzwi przesuwnych. Zawsze łączcie swoje czarne szyny do drzwi przesuwnych z naszymi innymi okuciami do drzwi w kolorze czarnym, takimi jak klamki i stopery do drzwi.

System drzwi przesuwnych do szafek na ścianie skośnej

Dzięki systemowi, który oferujemy w Wovar, można łatwo stworzyć drzwi do szaf pod skośnymi ścianami na przykład na poddaszu. Poddasza szybko wyglądają na chaotyczne i przepełnione przy niewielkim wysiłku. Przy minimalnym nakładzie pracy można jednak przekształcić poddasze w schludną i uporządkowaną przestrzeń za pomocą naszych systemów drzwi przesuwnych. Dzięki naszym poręcznym, dołączonym do zestawu klipsom do ścian pochyłych montaż jest dziecinnie prosty. Po kilku godzinach pracy otrzymają Państwo kompletny i uporządkowany dodatkowy schowek o znacznie spokojniejszym wyglądzie niż dotychczas. Zwolnioną przestrzeń możesz wykorzystać do innych celów. W Wovar znajdziesz te systemy drzwi przesuwnych w konkurencyjnych cenach i szybką dostawę z naszego własnego dużego magazynu.

Uwaga: Jeśli planujesz wykonać szafę z drzwiami przesuwnymi, upewnij się, że między półkami a drzwiami jest co najmniej 10 cm luzu. Dzięki temu zwolni się miejsce na cyrkulację powietrza. Dzięki temu Twoja szafa zachowa świeżość. 

Wykonanie drzwi przesuwnych, montaż szyn do szafy

Nasz system przesuwny drzwi szafy to system rolowany. Ruchome drzwi szafy toczą się za pomocą kółek po dolnej szynie. Szyna górna znajdująca się u góry drzwi przesuwnych zapewnia, że drzwi pozostają na swoim miejscu. Profil dolny montuje się na podłodze za pomocą wkrętów, kleju lub po prostu za pomocą naszej wysokiej jakości taśmy dwustronnej. Technika montażu zależy od tego, czy na poddaszu znajduje się betonowa podłoga, czy też nie ma ogrzewania podłogowego. Górną szynę przykręca się do sufitu lub do płatwi dachu skośnego za pomocą specjalnych klipsów znajdujących się w zestawie.

Drzwi mogą wytrzymać maksymalny ciężar 50 kilogramów na drzwi i mają grubość do 26 milimetrów. Systemy drzwi przesuwnych w Wovar są często stosowane w połączeniu z płytami MDF o grubości 18 milimetrów, które są łatwe w obróbce. Do otwierania drzwi przesuwnych można zastosować listwę uchwytową na całej długości szafy lub zastosować uchwyt do drzwi przesuwnych na drzwi z naszej kategorii okuć do drzwi przesuwnych. Zaletą listwy uchwytowej jest to, że z tyłu ma ona szczelinę, w którą pasuje profil szczotkowy. Dzięki temu szafa jest pyłoszczelna. Profil szczotkowy nazywany jest również listwą przeciwkurzową.

Zamawianie systemów drzwi przesuwnych i okuć drzwiowych online

Zamów swój nowy system drzwi przesuwnych w Wovar za najlepszą cenę! Dostarczamy na terenie całej Polski z naszego własnego, dużego magazynu. Jeśli szukasz szafy z drzwiami przesuwnymi lub ścianki działowej o industrialnym wyglądzie z drewna tartacznego, to w Wovar jesteś we właściwym miejscu! Na stronach produktów znajdziesz szczegółowe instrukcje montażu, dzięki czemu możesz rozpocząć realizację swojego projektu natychmiast po dostawie! Ponadto ciesz się dodatkowymi korzyściami, takimi jak rabaty, ekspresowa dostawa i własna osoba kontaktowa wraz z założonym u nas kontem biznesowym!

Firma Wovar to także miejsce, w którym możesz stworzyć swoją własną garderobę! Na przykład z wykorzystaniem naszych popularnych wsporników do półek. Dzięki temu w krótkim czasie można stworzyć własną, kompletną garderobę. Możesz również przyjść do Wovar po materiały mocujące, takie jak wkręty, kleje i uszczelniacze oraz pasujące okucia meblowe, takie jak prowadnice kabli, nogi meblowe i nogi stołowe! Czy wybrali Państwo w swoim domu czarne klamki i okucia drzwiowe? W takim razie my w Wovar zalecamy użycie tych samych kolorów w oknach jako okuć okiennych. Dostarczamy szeroką gamę okuć do okien, rozwórek okiennych i bezpiecznych zamków okiennych lub wybierz jedną z naszych pięknych pasujących rozwórek okiennych.