CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!

Filtry

Płyty gumowe

3 produktów

Płyty gumowe

Czy chcesz, aby pod urządzeniami na placu zabaw znajdowała się miękka powierzchnia, aby dzieci nie zrobiły sobie krzywdy? Dzięki gumowym płytom firmy Wovar można stworzyć w ogrodzie amortyzowaną powierzchnię. Dzięki temu dzieci nie zrobią sobie krzywdy, gdy upadną kolanami na płytki do zabawy. Płyty amortyzujące są wykonane z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu i są lekkie, dzięki czemu nadają się również na tarasy dachowe. Popularne są nasze gumowe płyty czarne 50 x 50 x 2,5 cm. Gumowe płyty są również dostępne w kolorze czerwonym.

Gumowe płyty amortyzujące do placów zabaw od firmy Wovar są dostarczane z naszego magazynu i prawie zawsze w ciągu kilku dni roboczych na terenie całej Polski! Firmy budowlane, rzemieślnicy i ogrodnicy mogą korzystać z dodatkowych korzyści, takich jak zniżki przy posiadaniu konta biznesowego.

Gumowe płytki firmy Wovar są łatwe do układania i mają właściwości amortyzujące. Płytki gumowe na place zabaw są często stosowane pod huśtawkami, zjeżdżalniami i konstrukcjami do wspinaczki. Zawsze należy zmierzyć, ile metrów kwadratowych chce się pokryć płytkami gumowymi. Pod płytki amortyzujące należy zapewnić solidną powierzchnię. Najlepiej beton lub bruk. 

Zalety gumowych płytek do placów zabaw

Gumowe płyty amortyzujące mają kolce na spodzie. W ten sposób płytki gumowe mogą łatwo odprowadzać wodę. Ponadto Wovar dostarcza wyłącznie płytki gumowe o dużej gęstości. Ważną cechą płytek gumowych wykonanych z przetworzonego tworzywa sztucznego jest ich gęstość. Odnosi się to do gęstości płytek. Im większa gęstość, tym większa gęstość płytki gumowej, tym bardziej płytka jest wytrzymała.

Krótko mówiąc, dzięki gumowym płytom firmy Wovar możesz stworzyć wytrzymały taras do zabawy, którym będziesz się cieszyć przez lata!