CURRENT LOCALE pl-pl

  • Zamówione dzisiaj, dostarczone w ciągu 4-7 dni roboczych
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
Maty bambusowePłot ogrodowyOgród

Filtry

Maty bambusowe

7 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Maty bambusowe

Maty bambusowe są bardzo popularne jako ogrodzenia ogrodowe. Wynika to częściowo z tropikalnego wyglądu, który bardzo dobrze pasuje zarówno do ogrodów wiejskich, jak i nowoczesnych. W Wovar można zamówić maty bambusowe na rolkach w różnych rozmiarach. Pędy bambusowe chronią nawet do 70% przed promieniami słonecznych i wiatrem. Mata jest dostępna zarówno w wersji z bambusa łupanego, jak i pełnego. 

Maty można łatwo przymocować np. do siatki, ogrodzenia lub poręczy. Ważne jest, aby mata była przymocowana nad ziemią. Gdy mata znajduje się w ziemi, wilgoć z ziemi może migrować w górę do bambusa. Może to spowodować uszkodzenie maty. Ponadto zaleca się, aby maty były mocowane w kierunku przeciwnym do najczęściej występującego kierunku wiatru. Chroni to matę przed wszelkimi podmuchami wiatru. 

Jesteś ciekaw innych typów ogrodzeń ogrodowych od Wovar? Zapoznaj się z naszą ofertą płotów ogrodowych. Znajdują się tam maty wrzosowe, trzcinowe i wierzbowe.

Mata bambusowa nie bez powodu jest jedną z najbardziej popularnych mat. Bambus zapewnia luksusową, elegancką, ale także tropikalną atmosferę w ogrodzie. Maty mają rozszczepione pędy bambusa w rolce o szerokości 5 metrów. Wariant ten dostępny jest również w różnych wysokościach: 1, 1,5 i 2 metry. Oprócz maty można również wybrać parawan bambusowy. Ekran jest wykonany z całych łodyg bambusa i ma szerokość 1,8 metra. Ekran jest dostępny w wersjach o wysokości 1 m i 1,8 m. Zarówno maty, jak i ekrany są łatwe do zamocowania.

Montaż bambusowego płotu ogrodowego

Maty bambusowe można przymocować do istniejącego ogrodzenia, kraty lub balustrady. Można to zrobić za pomocą żelaznych drutów lub opasek zaciskowych. Druty żelazne można łatwo przymocować za pomocą klucza do skręcania drutu. W ten sposób można połączyć przewody jednym ruchem pociągnięcia/pchnięcia. Zamawiając matę, nie zapomnij od razu zamówić odpowiednich elementów mocujących. Uwaga: nie należy mocować maty bezpośrednio do podłoża, lecz nieco powyżej. Zapobiega to migracji wilgoci z podłoża w górę maty. 

Ekrany bambusowe mogą być mocowane w inny sposób, a mianowicie za pomocą profili U. Profile te umieszcza się między dwoma słupkami. Ekran bambusowy wpadnie w profil U na dole i na górze. Profile można łatwo zamocować za pomocą wkrętów. Przykład można zobaczyć na stronach produktowych samych ekranów.  

Mata bambusowa

Zamów teraz w Wovar matę bambusową w niskiej cenie! Bambus zapewni Twojemu ogrodowi piękne ogrodzenie. Nie zapomnij zamówić niezbędnych elementów złącznych. Czy masz własną firmę budowlaną? Następnie utwórz konto biznesowe i korzystaj z jeszcze większej liczby korzyści, w tym stałego rabatu biznesowego i stałej osoby kontaktowej.

Szukasz czegoś innego? Sprzedajemy również maty wrzosowe, maty trzcinowe i bardzo piękne maty wierzbowe w różnych rozmiarach. W naszej ofercie ogrodzeń ogrodowych można znaleźć wszystkie odmiany.