CURRENT LOCALE pl-pl

  • Zamówione dzisiaj, dostarczone w ciągu 4-7 dni roboczych
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
Obrzeża ze stali CortenObrzeża ogrodoweOgród

Filtry

Obrzeża ze stali Corten

19 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Obrzeża ze stali Corten

Szukasz obrzeża ze stali Corten do swojego ogrodu? Stal Corten jest trwała, a dzięki specjalnej obróbce obramowanie ma piękny, luksusowy, „rdzawy” kolor. Firma Wovar dostarcza obrzeża ze stali Corten , ale można również skontaktować się z nami w sprawie wariantu ze stali ocynkowanej i czarnej. Oprócz różnic w wyglądzie, obrzeża firmy Wovar są również elastyczne. Oznacza to, że nasze obrzeża można bardzo łatwo wyginać, tworząc piękne krzywizny. Jest to niezmiernie przydatne w przypadku krętych ścieżek ogrodowych. Oczywiście za pomocą naszych listew można również tworzyć proste obrzeża ze stali Corten swoim w ogrodzie.

Obrzeża firmy Wovar są wielofunkcyjne. Mogą być stosowane do ogrodzenia żwiru, zrębków, łupin i klombów. Ponadto obrzeża są również szeroko stosowane do skrzynek na kwiaty. W ostatnich latach coraz częściej spotykamy się również z zastosowaniem obrzeży w obramowaniu trawników. Dzięki temu nie trzeba już nigdy więcej przycinać brzegów trawy oraz zachowuje się czyste linie, które nadają schludny wygląd.

Firma Wovar dostarcza również obrzeża z tworzywa sztucznego w różnych kolorach. Jesteście ciekawi? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi obrzeżami z tworzywa sztucznego . 

Obrzeża ze stali Corten firmy Wovar dostępne są w kilku wariantach. Popularne rozmiary to 16 x 106 cm, 24 x 106 cm i 40 x 106 cm. Można również skontaktować się z nami w sprawie obrzeży ze stali ocynkowanej i czarnych krawędzi. Krawędzie brzegowe można łatwo połączyć ze sobą. W ten sposób można łatwo oddzielić rabaty kwiatowe i ścieżki żwirowe od trawnika. Obrzeże wyposażone jest w wypustki - ostre zakończenia w formie trójkątów, które zapewniają solidne zamocowanie w podłożu. Różnorodność rozmiarów i kolorów sprawia, że do każdego stylu ogrodu można znaleźć odpowiednie obrzeże.

Zalety obrzeży ze stali Corten

Zastosowanie obrzeży ze stali Corten oraz obrzeży stalowych ocynkowanych i czarnych niesie ze sobą szereg korzyści. Poniżej przedstawiamy Państwu najważniejsze zalety:

  1. Obrzeże ze stali Corten jest elastyczne. Można je więc wykorzystać również do budowy krętych ścieżek lub okrągłych kwietników.
  2. Słońce i deszcz nie mają żadnego wpływu na obrzeże, ponieważ już teraz ma ono piękny rdzawo-brązowy kolor.
  3. Krawędzie brzegowe można zamawiać pojedynczo i łatwo łączyć ze sobą. W ten sposób można zamówić dokładnie tyle obrzeża, ile potrzeba w danej sytuacji.
  4. Warstwa rdzy na zewnątrz chroni materiał wewnątrz, co sprawia, że stal Corten jest trwałym i ekskluzywnym produktem!

Umieszczanie obrzeża ze stali Corten

Listwy brzegowe można łatwo zamontować samodzielnie. Przede wszystkim ważne jest, aby zdecydować, gdzie chcesz umieścić obrzeża i ile sztuk potrzebujesz. W miejscu, w którym chcesz umieścić obrzeża, wykop łopatą lub kielnią ogrodową rów. Zalecamy głębokość ok.13 cm, ale oczywiście wybór jest dowolny. Umieść obrzeża w wykopie i połącz je ze sobą, w następujący sposób:

  1. Pionowy, szeroki, wygięty zaczep umieść w pasującym otworze kolejnego elementu obrzeża osadzając go prawidłowo poprzez przesunięcie do dołu
  2. Poziomą, wąską, prostą zapadkę zagnij na końcu kolejnego elementu obrzeża w pasującym, poziomym otworze.

Użyj gumowego młotka, aby wbić kołki obrzeży w ziemię. W razie potrzeby użyj poziomicy, aby umieścić obrzeża nie tylko ładnie, ale i prosto. Chcesz skrócić obrzeże? Można to zrobić za pomocą szlifierki.
Zasyp wykop ponownie żwirem, ziemią lub piaskiem i mocno dociśnij.

Zamawianie obrzeży ze stali Corten

Zamów teraz w firmie Wovar swoje obrzeża ze stali Corten w niskiej cenie! W ten sposób zadbasz o schludny i luksusowy wygląd swojego ogrodu. Posiadasz własną firmę budowlaną lub remontową, a może jesteś ogrodnikiem? Załóż konto biznesowe i skorzystaj między innymi ze stałego rabatu biznesowego. Otrzymasz również stałą osobę kontaktową i poręczny przegląd zamówień.

Czy jesteście Państwo ciekawi wszystkich naszych rodzajów obrzeży? Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą obrzeży tutaj