CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!
Osłona PrzeciwsłonecznaOgródStrona główna

Filtry

Materiały montażowe do tkanin przeciwsłonecznych

9 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Materiały montażowe do tkanin przeciwsłonecznych

Znajdziesz tu wszystkie akcesoria i elementy mocujące potrzebne do zainstalowania ekranu zaciemniającego. Materiały można zamawiać na sztuki, dzięki czemu w każdej sytuacji można mieć dokładnie taką ilość narzędzi, jaka jest potrzebna. Karabińczyki są bardzo przydatne do mocowania różnych materiałów, np. tkanin przeciwsłonecznych. Śruby klinowe wkręcane są często stosowane do mocowania w ścianach betonowych i kamiennych, natomiast zaczepy płaskie z uchem nadają się do ścian drewnianych i słupów. Dzięki naszym śrubom rzymskim napinającym można łatwo napiąć zamocowane materiały do pożądanej pozycji. Wszystkie nasze elementy złączne gwarantują udany montaż siatki cieniującej. 

Nadal szukasz tkaniny zacieniającej, która idealnie pasuje do Twojego ogrodu? Firma Wovar oferuje szeroki wybór osłon przeciwsłonecznych w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach. W ofercie znajdują się między innymi wodoodporne tkaniny cieniujące i tkaniny cieniujące z HDPE. Oferujemy tkaniny zaciemniające kwadratowe i trójkątne. Dostarczamy również luksusowe tkaniny cieniujące harmonijkowe.

Wszystkie tkaniny przeciwsłoneczne firmy Wovar można mocować za pomocą wyżej wymienionych materiałów mocujących. Tkanina cieniująca może być mocowana do ścian, słupów lub kombinacji tych elementów. Kamienna lub betonowa ściana wymaga kołka jako punktu mocowania. W przypadku drewnianych słupków i ścian jako punkt mocowania należy użyć śruby rzymskiej napinającej. Do połączenia punktów mocowania z tkaniną można użyć następujących materiałów:

  • Karabińczyki
  • Łączniki napinające
  • Łańcuchy ze stali nierdzewnej

Materiał mocujący tkaniny przeciwsłonecznych

Karabińczyki są łatwe do otwierania i zamykania, dzięki czemu można łatwo podłączyć lub odłączyć ekran zaciemniający do punktu mocowania. Sama tkanina mocująca jest wyposażona w pierścienie mocujące ze stali nierdzewnej, do których można przypiąć karabinki. Można również wybrać ściągacz, który umożliwia napinanie zasłony zaciemniającej. Nawet po zamocowaniu karabinków i napinaczy zwykle pozostaje jeszcze trochę miejsca między tkaniną a punktem mocowania. Odległość tę można pokonać za pomocą łańcucha ze stali nierdzewnej. Łańcuch ten można również łatwo przymocować do karabinka. 

Regulowana osłona przeciwsłoneczna

Czy chcesz mieć możliwość regulacji tkaniny zaciemniającej po jej zamontowaniu? Doskonałym rozwiązaniem jest wtedy szyna z regulowanym okiem. Za pomocą tych szyn można zmieniać kąt nachylenia tkaniny przeciwsłonecznych i przesuwać żagle. Szyny mają długość jednego metra, więc masz jeden metr, aby określić nachylenie tkaniny. Dzięki temu woda deszczowa może łatwo spływać z wodoodpornej osłony przeciwsłonecznej. 

Kup materiały do montażu tkanin przeciwsłonecznych

W firmie Wovar możesz skomponować swój własny zestaw mocujący. Każdy ogród jest inny i dlatego wymaga różnych ilości i rodzajów materiałów mocujących. To przyjemne, gdy nie płacisz za materiały, które nie pasują do Twojej sytuacji. Ekran przeciwsłoneczny można przymocować do słupków lub ścian, ale możliwe jest także połączenie obu tych rozwiązań. Dlatego też można łatwo zamówić materiały na sztuki. W Wovar, oprócz niskich cen, otrzymasz również rabat przy zakupie kilku sztuk. Prowadzisz własną działalność gospodarczą w zakresie remontowo-budowlanym lub zajmujesz się zagospodarowywaniem terenu? Posiadając konto biznesowe, możesz skorzystać ze stałego rabatu biznesowego. 

Czy nadal szukasz tkaniny przeciwsłonecznej? W naszym asortymencie osłon przeciwsłonecznych znajdziesz wiele różnych tkanin wysokiej jakości. Oferujemy między innymi wodoodporne tkaniny przeciwsłoneczne i półprzezroczyste tkaniny przeciwsłoneczne. Są one dostępne w kształcie kwadratu, prostokąta i trójkąta.