CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!
Wieszak belki i kotwa narożnaNośniki i UchwytyStrona główna

Filtry

Łączniki do huśtawki

4 produktów

Łączniki do huśtawki

Czy chcesz w prosty sposób zbudować własną huśtawkę? Dzięki łącznikom do huśtawek firmy Wovar możesz szybko i łatwo zbudować solidną huśtawkę do ogrodu! Wovar posiada złącza huśtawkowe do słupów okrągłych i belek kwadratowych! Ponadto łączniki do huśtawek są dostępne dla różnych grubości słupów i belek. Bardzo popularne są łączniki huśtawkowe do słupów okrągłych o grubości 10 cm lub 12 cm. Ale także dla belek kwadratowych o wymiarach 9 x 9 cm!

Oprócz łączników do huśtawek można również zapoznać się z naszą bogatą ofertą uchwyty i kotwy do słupów oraz łączników do pergoli! Skompletuj swoje zamówienie i zamów jednocześnie śruby zamkowe, śruby gwintowane do drewna lub wkręty z łbem stożkowym!

Firma Wovar dostarcza elementy łączące do wykonania huśtawki na słupach okrągłych i kwadratowych. Do wyboru są kolory zielony i czerwony. 

Łączniki do huśtawek do słupków okrągłych

Wovar dostarcza łączniki huśtawkowe do słupków okrągłych o grubości 10 cm i 12 cm. Największa różnica jest w sile.

Zamów łączniki do huśtawek

Zamów mocne łączniki do huśtawek w firmie Wovar po najniższej cenie. Firmy z branży budowlanej, rzemieślniczej i ogrodniczej otrzymują dodatkowe korzyści wraz z posiadanym u nas kontem biznesowym, takie jak zniżki. 

Oprócz tych łączników huśtawkowych Wovar dostarcza również wsporniki półek, listwy wykończeniowe do konstrukcji dachowych i uchwyty do słupów