CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówione dzisiaj, dostarczone w ciągu 4-7 dni roboczych
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł

Popularne produkty

Klej

Czy szukasz konkretnego kleju? Firma Wovar posiada szeroki asortyment różnych klejów, w tym klej do drewna. Klej do drewna jest szeroko stosowany do tworzenia konstrukcji drewnianych i połączeń twardych jak skała. Ponadto można tu znaleźć różne rodzaje kleju EPDM. Służy on do nakładania folii EPDM. Klej do kamienia wykorzystywany jest również do klejenia np. bloków do układania oraz kamienia naturalnego, a nasz klej błyskawiczny może mieć wiele zastosowań. Krótko mówiąc, Wovar ma klej, którego potrzebujesz do każdej pracy!

Klej do drewna

Klej do drewna firmy Wovar jest idealny do klejenia konstrukcji drewnianych i połączeń. Rozróżnia się klej do drewna D3 i klej do drewna D4. Różnica jest następująca - oba kleje są wodoodporne, przy czym:

  • D3: Nadaje się do wilgotnego klimatu wewnątrz pomieszczeń (np. łazienki) lub na zewnątrz pod (np. zadaszeniami). 
  • D4: Nadaje się do wilgotnego klimatu na zewnątrz i stałego kontaktu z wodą. Idealny do mebli ogrodowych lub do drewna mającego stały kontakt z wodą, jak np. pomosty czy łodzie.

Dzięki temu D4 najbardziej nadaje się do użytku zewnętrznego. D3 może być również stosowany na zewnątrz, jeśli klej i drewno są odpowiednio zabezpieczone przed wilgocią. 

Klej EPDM

Klej EPDM służy do zamocowania folii EPDM. Klej ten dostępny jest w różnych formach, a mianowicie w tubie, jako spray i w kanistrze. Nie zapomnij zamówić pistoletu do kleju i aplikatora do kleju.

Klej do kamienia

Planujesz przykleić kamienie w swoim ogrodzie? Wtedy zdecydowanie polecamy użycie naszego kleju do kamienia. Dzięki niemu można na przykład dość łatwo skleić bloki do układania, takie jak bloki linea. Jednak dzięki swojej uniwersalności klej ten może być również stosowany do klejenia kamienia naturalnego, klejenia drewna do kamienia ect. 

Klej błyskawiczny

Klej błyskawiczny firmy Wovar pozwala na stworzenie solidnego jak skała połączenia w ciągu kilku sekund. Nadaje się do większości rodzajów plastiku, gumy, drewna, papieru, metalu i tak dalej. Klej błyskawiczny jest więc idealny również do szybkich napraw. 

Kup klej

Dzięki klejowi firmy Wovar możesz przykleić i przymocować wszystko, co chcesz. Zamów więc szybko klej w Wovar w najlepszych cenach! W przypadku większości pozycji otrzymasz jeszcze lepszą cenę, jeśli kupisz więcej niż jedną sztukę, dzięki naszym rabatom ilościowym. Masz firmę z branży budowlanej lub rękodzielniczej, a może jesteś ogrodnikiem? Następnie szybko utwórz u nas konto biznesowe i ciesz się takimi korzyściami jak atrakcyjne zniżki dla firm, stała osoba kontaktowa czy też poręczny przegląd zamówień.