CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!

Filtry

Łącznik narożny pergoli 9x9 cm

10 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Łącznik narożny pergoli 9x9 cm

Są to narożne łączniki pergoli do słupów o grubości 9 × 9 cm. Z prefabrykowanym narożnikiem do pergoli można złożyć pergolę w bardzo krótkim czasie. Stalowe łączniki narożne do pergoli do słupów 9x9 cm dostępne są w 4 wariantach. Połącz te elementy narożne pergoli z impregnowanymi słupami z twardego drewna świerkowego/sosnowego o wymiarach 90 × 90 mm lub ze słupami z surowego drewna daglezji modrzewiowej.

Do wyboru metal ocynkowany lub powlekany na czarno. Firma Wovar dostarczy Państwa łącznik narożny pergoli 9 × 9 cm w ciągu od 2 do 4 dni roboczych na terenie całej Polski. 

Czy wolisz zbudować pergolę z grubszymi słupami? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi łącznikami narożnymi do pergoli 12 × 12 cm lub 15 × 15 cm, lub też z pełną ofertą łączników do pergoli.

Dzięki pergoli, Państwa ogród nie tylko zyskuje głębię, ale również wspaniałe miejsce dla roślin pnących. Co więcej, montaż pergoli z naszymi gotowymi do użycia łącznikami to po prostu pestka. W naszej ofercie znajdują się metalowe łączniki narożne pergoli do słupów 9 × 9 cm z połączeniem 2, 3 lub 4 kierunkowym.

Nasze wsporniki narożne pergoli są również dostępne w rozmiarach 7x7 cm do lekkich konstrukcji, słupów ogrodowych 12x12 cm oraz w formacie XL słupów 15x15 cm. Myślisz o zawieszeniu harmonijkowej rolety rzymskiej na swojej pergoli? A może chciałbyś powiesić na swojej pergoli coś innego, aby chronić się przed słońcem? Zapoznaj się w takim razie z naszą ofertą luksusowych rolet rzymskich. Nie zapomnij również zamówić drobnych akcesoriów łączących, takich jak karabinki i karabinki obrotowe! 

Oprócz elementów pergoli firma Wovar sprzedaje również uchwyty do słupów.

Wielką zaletą tych prefabrykowanych elementów narożnych jest to, że zawsze mają Państwo kąt 90 stopni. Dzięki temu montaż pergoli w ogrodzie jest prosty i szybki. Oprócz łączników do pergoli możesz również zdecydować się na zamontowanie belek razem z naszymi śrubami zamkowymi lub wkrętami z łbem stożkowym.