CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!

Filtry

Lamele ogrodowe Białe

4 produktów

Lamele ogrodowe Białe

Czy chciałbyś mieć więcej prywatności w swoim zadaszeniu lub ogrodzie, domu, czy strefie wypoczynkowej? Doskonałym rozwiązaniem w tym zakresie są białe lamele obrotowe Flex Fence firmy Wovar . Lamele obrotowe Flex Fence to system dwóch szyn ze stali nierdzewnej, między którymi można przykręcić deski. Następnie możesz otwierać i zamykać te deski. Jeśli na przykład pogoda jest ładna i chcesz mieć światło słoneczne w swoim zadaszeniu, możesz otworzyć lamele. Jeśli wiatr zaczyna mocniej wiać lub chcesz, aby do środka wpadało mniej światła słonecznego, po prostu zamknij lamele. Oczywiście z tym systemem możliwe jest znacznie więcej. Na przykład, można również użyć go do stworzenia fantastycznego ogrodzenia lub dachu dla swojego zadaszenia. Firma Wovar ma te białe lamele obrotowe dostępny w następujących długościach: 50 cm, 95 cm, 165 cm i 220 cm.

Skrócenie lameli

Zatem te białe lamele ogrodowe są dostępne w pięciu standardowych długościach. Szanse są więc dość wysokie, że lamele nie są dokładnie odpowiedniej długości dla Twojego projektu. Dlatego najpierw należy dokładnie zmierzyć, jak długie powinno być lamele Flex Fence, a następnie wybrać model, który jest nieco dłuższy. Potem można łatwo przyciąć lamele na wymiar za pomocą piły ręcznej. 

Na poniższym filmie można zobaczyć, jak zainstalować ramy żaluzji Flex Fence.

Kupić białe lamele Flex Fence

Dzięki lamelom ogrodowym od firmy Wovar możesz stworzyć fantastyczne miejsce do siedzenia lub zadaszenie z naszymi białymi lamelami. Zamów swoje lamele szybko w Wovar za super konkurencyjną cenę! Ponadto, otrzymasz również rabat ilościowy dla dużych zamówień. Czy masz firmę w sektorze budowlanym lub rzemieślniczym, a może jesteś ogrodnikiem? W takim razie załóż szybko konto biznesowe i ciesz się wieloma korzyściami. Na przykład otrzymasz 15% zniżki, własną osobę kontaktową i możliwość ekspresowej dostawy. 

Czy biały kolor nie jest tym, którego szukasz? W takim razie proszę spojrzeć na nasze czarne lamele ogrodowe i lamele ze stali nierdzewnej tutaj