CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!
Łączniki do pergoliNośniki i UchwytyStrona główna

Filtry

Łącznik narożny dla słupów okrągłych

6 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Łącznik narożny dla słupów okrągłych

Szukasz łączników do łączenia okrągłych słupów ogrodowych? Dzięki naszym łącznikom narożnym do słupów okrągłych można łatwo zbudować pergolę lub ramę z okrągłych słupów. Firma Wovar dostarcza łączniki do słupów okrągłych o grubości 10 cm i 12 cm. Ocynkowane łączniki są bardzo wytrzymałe i sprawiają, że każdy bez problemu może zbudować konstrukcję z okrągłych słupów. Niezależnie od tego, czy chodzi o łączniki narożne, łączniki narożne 90 stopni, przedłużenia, trójniki i łączniki czterokierunkowe.

Oprócz tych okrągłych łączników do drewna firma Wovar dostarcza również łączniki do pergoli dla słupów 7 × 7 cm, 9 × 9 cm, 12 × 12 cm i 15 × 15 cm.

Wykonanie drewnianej ramy lub pergoli z okrągłymi słupami jest bardzo proste dzięki łącznikom narożnym firmy Wovar do słupów okrągłych! Oprócz różnych rozmiarów i kształtów firma Wovar posiada 2 różne typy. Mianowicie, model otwarty i model zamknięty. Model otwarty jest często wykorzystywany do wykonywania ram np. do szpalerów. Można je łatwo zdemontować, gdy drzewa są wystarczająco silne. W przypadku zamkniętych łączników drewnianych okrągłe słupy są faktycznie wciskane w łącznik.