CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
 • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
 • 30-dniowe prawo do zwrotu
 • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
 • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
 • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!

Filtry

Wspornik półki niewidoczny

7 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Wspornik półki niewidoczny

Czy chcesz zamontować wsporniki półek w niewidoczny sposób? Dzięki poręcznym, niewidocznym wspornikom do półek firmy Wovar można to łatwo osiągnąć. Wsporniki półek niewidoczne zapewniają mocne przymocowanie półki do ściany, przy czym wsporniki półki po montażu nie są już widoczne. Dzięki temu uzyskuje się piękny wygląd, ponieważ półki są zamontowane w pozycji pływającej. Z tego względu są one również nazywane wspornikami półek pływających. 

Firma Wovar oferuje dwa różne rodzaje niewidocznych uchwytów do półek: niewidoczny uchwyt do półek składający się z kółka i płyty ściennej oraz niewidoczny uchwyt do półek z gwintem. Oba nośniki pełnią oczywiście tę samą funkcję, jest tylko niewielka różnica w sposobie montażu. Ocynkowane uchwyty do półek mogą udźwignąć do 85 kg! Uwaga: nośność jest zawsze zależna od jakości ściany i sposobu montażu.

Wsporniki niewidoczne są bardzo popularne do zastosowania na przykład w sklepach lub salonach, ponieważ widoczne wsporniki z półkami czasami zbytnio przypominają wnętrze. Oprócz niewidocznych wsporników na półki firma Wovar sprzedaje również między innymi skórzane wsporniki na półki oraz wsporniki industrialne, które mogą stanowić bardzo ładne uzupełnienie wnętrza. Dzięki tym wspornikom do półek i innym uchwytom do półek można łatwo przechowywać rzeczy. Wsporniki do półek są również piękną ozdobą ściany. Ponieważ niewidoczne wsporniki do półek nie mają widocznego systemu nośnego, półka na ścianie wygląda elegancko. Czy masz nowoczesne wnętrze w ciemnych odcieniach? W takim razie nasz czarny uchwyt na półkę to idealny wybór dla Twojej półki!

Wovar oferuje różne rodzaje niewidocznych wsporników półek, gwintowane i z płytą ścienną. Różnica polega jedynie na sposobie montażu i nośności. Oba warianty można lekko regulować, gdy są już zamontowane na ścianie. W ten sposób można mieć pewność, że półka będzie dokładnie przylegać do podpór. Dzięki wspornikom niewidocznym do półek zwanym również pływającymi wspornikami do półek można zamocować półki ściśle i bezpiecznie na ścianie. 

Nośność niewidocznych wsporników półek

Często zadawane pytanie brzmi: ile mogą udźwignąć niewidoczne podpory półek? Z tego względu podajemy nośność każdego z niewidocznych uchwytów do półek, a informacje te można znaleźć na samych produktach. Można zauważyć, że maksymalny nośność waha się od 10 do 85 kilogramów. Należy pamiętać, że są to dane szacunkowe, a nie gwarancje. Nośność wspornika półek zależy oczywiście od wielu czynników, takich jak jakość ściany, liczba zastosowanych nośników półek oraz sposób montażu nośników. 

Niewidoczny uchwyt półki z gwintem

Gwintowany, niewidoczny uchwyt do półek jest bardzo łatwy w montażu, ponieważ nie wymaga użycia śrub. Sam nośnik jest już nagwintowany. Ponieważ wspornik półki jest w całości ocynkowany, jest bardzo wytrzymały i ma stosunkowo dużą nośność. Przedstawiamy kilka zalet tego uchwytu do półek:

 • Całkowicie niewidoczny montaż
 • Regulowana strona
 • Nie wymaga użycia śrub
 • Bardzo silny
 • Łatwy i szybki montaż w ścianie
 • Dostępne w 2 wersjach

Montaż niewidocznego uchwytu półki

Aby zamontować niewidoczny, gwintowany uchwyt półki, wystarczy wywiercić w ścianie otwór wiertłem 8 mm. W przypadku twardego drewna należy użyć wiertła o średnicy 5 mm, aby gwint wkrętu mógł się dobrze osadzić w drewnie. W przypadku kamienia i betonu nie należy zapominać o użyciu kołka rozporowego. Za pomocą poziomicy sprawdź, czy wsporniki półek są zamontowane prosto i zaznacz ołówkiem stolarskim otwory do wiercenia. Dobre przygotowanie daje najlepsze rezultaty w przypadku niewidocznego nośnika półki. Dzięki precyzyjnej pracy uzyskuje się piękny, niewidoczny uchwyt do półek. 

Niewidoczne wsporniki półek z płytą ścienną są montowane w nieco inny sposób, a mianowicie za pomocą wkrętów. Dodatkową zaletą jest to, że w zestawie znajdują się wszystkie śruby i zaślepki. W tym przypadku należy wywiercić otwory w ścianie, aby zamontować półkę ścienną. Następnie można przymocować uchwyt do półki ściennej i zabezpieczyć go śrubami. Na stronach produktów można znaleźć bardziej szczegółowe objaśnienia i rysunki przedstawiające montaż. Można tam również obliczyć nośność podpór półki, ponieważ zależy ona od głębokości używanej półki.

Zamów ukryte wsporniki półek

Zamów niewidoczne wsporniki półek z gwintem lub płytą ścienną i od tej pory montuj półki bez widocznych elementów mocujących i wsporników. Oprócz korzystnej ceny, przy zakupie większej ilości sztuk tych samych wsporników półek otrzymasz atrakcyjny rabat ilościowy. Prowadzisz firmę budowlaną lub zajmujesz się profesjonalnie remontami, a może jesteś ogrodnikiem? Załóż w takim razie u nas konto biznesowe i korzystaj z wielu przywilejów, takich jak stały rabat biznesowy, stała osoba kontaktowa.

Szukasz innego typu uchwytu do półek? Nie ma żadnego problemu! Firma Wovar oferuje również wiele różnych widocznych podpór półek. Oferujemy wsporniki półek w kolorze czarnym, aluminiowym i białym. Sprzedajemy również bardzo stylowe wsporniki industrialne, wsporniki skórzane, a nawet system szyn ściennych!