CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!

Filtry

Stojak na drewno

8 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Stojak na drewno

Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z pieca opalanego drewnem lub paleniska, wiesz również, jak ważne jest, aby drewno było odpowiednio wysuszone i przechowywane. Dzięki naszemu wspornikowi do stojaka na drewno opałowe, możesz w krótkim czasie stworzyć solidny stojak na drewno do jego przechowywania, który sprawi, że drewno będzie suche i będzie się dobrze palić. Firma Wovar sprzedaje wsporniki, z których pomocą można łatwo samodzielnie wykonać stojak do przechowywania drewna. Następnie możesz szybko i łatwo wykonać drewnianą ramę za pomocą naszych łączników narożnych Pergoli. Te solidne żelazne łączniki nadają Twojemu składowi drewna nowoczesny wygląd. 

Przygotuj miejsce do przechowywania drewna

Kiedy zamierzasz przechowywać drewno opałowe, tworzysz magazyn drewna. Ważne jest, aby drewno opałowe było suche w domku na drewno, aby wilgoć nie mogła do niego dotrzeć. Powoduje to tworzenie się pleśni na drewnie opałowym, co ma negatywny wpływ na jakość i palność drewna opałowego. Możesz rozłożyć plandeki Wovar na drewnie opałowym, aby drewno pozostało wolne od wilgoci. Sprzedajemy te plandeki w wielu różnych kolorach i rozmiarach. Chcesz więcej wskazówek, o czym należy pamiętać, jeśli chodzi o przechowywanie drewna? Zajrzyj na naszego bloga, z którego dowiesz się, jak bezpiecznie i sucho przechowywać drewno opałowe.

Montaż stojaka na drewno

Szukasz wkrętów do mocowania drewna? Nie szukaj dalej. Firma Wovar jest specjalistą w zakresie wszystkich materiałów montażowych. Wkręty ze stali nierdzewnej, śruby i nakrętki, wszystko to mamy w różnych kolorach.

Stojak na drewno

Zamów teraz stojak na drewno opałowe i łatwo stwórz swój własny magazyn na drewno. Dzięki stojakowi na drewno opałowe Wovar możesz dopasować skład drewna do swojego ogrodu. Oferujemy łączniki stojaków na drewno opałowe w kolorze szarym i czarnym. Przy zakupie 5 lub więcej łączników stojaka na drewno opałowe, możesz skorzystać z rabatów ilościowych. Masz własną firmę budowlaną lub jesteś ogrodnikiem? Firmy budowlane, ogrodnicy i rzemieślnicy korzystają z dodatkowych korzyści wraz z posiadanym u nas kontem biznesowym.