CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!

Filtry

Wspornik półki składany

9 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Wspornik półki składany

Szukasz pięknych, funkcjonalnych składanych wsporników półkowych? W takim razie trafiłeś w odpowiednie miejsce do firmy Wovar. Te wsporniki półkowe są w pełni składane, dzięki czemu można efektywnie zaaranżować przestrzeń i cieszyć się optymalną oszczędnością miejsca. Oprócz tego, że wsporniki półkowe są składane, są również bardzo wytrzymałe. Nasze składane wsporniki półkowe mają nośność do 120 kilogramów na 2 sztuki!

W przypadku niewidocznych wsporników półkowych również trafiłeś w odpowiednie miejsce w Wovar!

Wspornik półki składany

Chcesz na przykład stworzyć funkcjonalne miejsce do pracy lub powiesić półki, ale nie masz zbyt wiele miejsca? Wtedy idealnym rozwiązaniem jest składany wspornik półkowy. Nasze składane wsporniki półkowe są składane o 90 stopni, więc po złożeniu nie zajmują praktycznie w ogóle miejsca. Pomimo możliwości złożenia, te wsporniki półkowe są również niesamowicie wytrzymałe. Przy zastosowaniu dwóch wsporników masz do dyspozycji maksymalną nośność do 120 kg. 

Montaż składanych wsporników

Na początek zalecamy stosowanie kołków (w zależności od posiadanej ściany) o grubości 6 mm. W większości przypadków można użyć naszych nylonowych lub uniwersalnych kołków. Wywiercić w ścianie równe otwory (6 mm) i wciśnij w nie kołki. Następnie za pomocą naszych czarnych wkrętów, ocynkowanych wkrętów z pełnym gwintem lub nierdzewnych wkrętów do płyt wiórowych A2 4 x 30 mm przykręcić wsporniki półek składanych do kołków. 

Zamów wspornik półki składany

Zamów te, wsporniki półek w firmie Wovar w niezwykle konkurencyjnych cenach. Zamów większą ilość i skorzystaj z naszego atrakcyjnego rabatu ilościowego. Ogrodnicy, firmy budowlane, majsterkowicze, sprzedawcy drewna, otrzymują dodatkowe korzyści w Wovar wraz z założonym u nas kontem biznesowym.

Czy ten wspornik półki nie jest tym, czego szukasz? Zobacz całą naszą ofertę wsporników półek. Firma Wovar oferuje również aluminiowe wsporniki półkowe, wsporniki półkowe białe, wsporniki półkowe czarne, wsporniki półkowe industrialne, wsporniki półkowe ciężkie ocynkowane, wsporniki półkowe skórzane, wsporniki półkowe niewidoczne oraz systemy szyn ściennych.