CURRENT LOCALE pl-pl

  • Zamówione dzisiaj, dostarczone w ciągu 4-7 dni roboczych
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
Obrzeża staloweObrzeża ogrodoweOgród

Filtry

Obrzeża stalowe

7 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Obrzeża stalowe

Szukasz obrzeży stalowych? Obrzeża stalowe są nie tylko bardzo piękne, ale również bardzo trwałe. Obrzeża ułatwiają tworzenie podziałów w Twoim ogrodzie. Na przykład, można starannie oddzielić rabatę kwiatową lub ścieżkę żwirową od trawnika i nadać im schludny wygląd. Obrzeża stalowe mogą być również umieszczane w prostych narożnikach lub na łukach. Stal jest elastyczna!

W firmie Wovar mogą Państwo wybierać spośród popularnej stali Corten, jak również z wariantu ocynkowanego i czarnego. Stal Corten ma rdzawo-brązowy kolor i jest dostępna w różnych rozmiarach. Wersja ocynkowana tworzy jaśniejsze obramowanie i jest na przykład łatwa do łączenia w ogrodach z odcieniami szarości. Dzięki tym wariantom można znaleźć obrzeże stalowe do każdego ogrodu!
Oprócz obrzeży stalowych można również wybrać obrzeża z tworzywa sztucznego w różnych kolorach. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą na obrzeża plastikowe. 

Obrzeże stalowe ma wiele zalet. Jest ono, na przykład bardzo odporne na wahania temperatury i wszelkiego rodzaju opady. W przypadku obrzeża stalowego wybierają Państwo „trwałość”. Dodatkowo obrzeża są łatwe w montażu i łączeniu, dzięki czemu tworzą piękną całość. Elastyczność obrzeży stalowych sprawia, że są one również wielofunkcyjne. Kręta ścieżka ogrodowa lub okrągły kwietnik to żaden problem. Nawet kąty proste można łatwo wygiąć w stali za pomocą cegły. Dzięki temu obrzeża nadają się zarówno do dekoracyjnych, surowych jak i nowoczesnych ogrodów!

Montaż obrzeża stalowego

Obrzeże stalowe jest łatwe do zamontowania w podłożu. Wyjaśnimy to Państwu w kilku prostych krokach:

  1. Obliczyć, ile krawędzi obramowania będzie potrzebne i zawsze zaokrąglać tę liczbę w górę, aby upewnić się, że mamy wystarczająco dużo.
  2. Wykopać rów w miejscu, w którym ma się znajdować obrzeże. Aby uzyskać schludne wykończenie, zalecamy głębokość ok.13 cm, ale oczywiście mają Państwo pełną swobodę w tym zakresie.
  3. Umieścić listwy brzegowe w wykopie i połączyć je po prostu ze sobą. Obrzeże wbić mocno w ziemię za pomocą gumowego młotka. W razie potrzeby użyć poziomicy, aby upewnić się, że obrzeża są równe.
  4. Dzięki szlifierce można w razie potrzeby skrócić krawędzie obramowania.
  5. Wypełnić wykop ziemią lub żwirem. Zapewni to nie tylko staranne wykończenie, ale także solidność obramowania.

Zamawianie obrzeża stalowego

Zamów teraz w firmie Wovar obrzeża stalowe w niskiej cenie! W ten sposób zadbasz o schludny i luksusowy wygląd swojego ogrodu. Posiadasz własną firmę budowlaną lub remontową, a może jesteś ogrodnikiem?

Załóż szybko konto biznesowe i korzystaj ze stałego rabatu biznesowego. Otrzymasz również stałą osobę kontaktową i poręczny przegląd zamówień.

Oprócz obrzeży stalowych firma Wovar posiada również wersję z tworzywa sztucznego! Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą obrzeży ogrodowych.