CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!

Populaire producten

Wkręty do pokryć dachowych i EPDM

Firma Wovar oferuje wkręty do pokryć dachowych odpowiednie do każdego dachu. Wkręty dachowe w różnych typach i rozmiarach można zamówić w prosty sposób i po najlepszej cenie. Dzięki ocynkowanym i nierdzewnym wkrętom dachowym firmy Wovar masz pewność, że Twój dach będzie solidnie zakotwiony. Do mocowania dachówek można na przykład użyć naszych wkrętów do dachówek. Te samowiercące wkręty dachowe są wodoszczelne dzięki pierścieniowi uszczelniającemu. Wkręty do falistych pokryć dachowych Wovar są zalecane do mocowania falistych arkuszy dachowych. Są one wykonane ze stali nierdzewnej, co oznacza, że nie ulegają utlenianiu. Bardzo głęboki wycisk torx zapewnia szybką pracę. Nasza szybka dostawa dotyczy wszystkich wkrętów wodoodpornych do blach falistych, dachówek i innych pokryć dachowych.

Oprócz wszystkich wkrętów i elementów złącznych do dachów Wovar dostarcza również wszystkie elementy do pokryć dachowych, takie jak folia EPDM i zamienniki ołowiu. 

Wovar dostarcza wkręty dachowe odpowiednie do dachówek i blach falistych. Pomagamy dokonać właściwego wyboru wkrętów do pokryć dachowych. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę materiał, w którym mają być zamocowane dachówki lub blachy faliste. Oprócz wkrętów do dachów oferujemy również wkręty do dachówek.

Wkręty dachowe do podkonstrukcji drewnianej

Wszystkie wkręty dachowe Wovar mogą być stosowane z drewnianą konstrukcją nośną. Różnica polega na tym, że gruby gwint wkrętów do dachówek falistych lepiej przylega do drewna. W przypadku wkrętów do dachówek z punktem samowiercącym nie jest konieczne wstępne nawiercanie otworów w dachówce lub dachówce falistej. W przypadku naszych falistych arkuszy dachowych konieczne jest uprzednie wywiercenie otworów w arkuszach. Wkręty do blach falistych Wovar mają grubość 4,5 mm. Do wstępnego nawiercenia otworów w blachach falistych lub arkuszach dachówek użyj wiertła do metalu, lub wiertła do twardego drewna Wovar o grubości 5,5 mm lub 6 mm. Jeśli używasz metalowych pokryć dachowych, zalecane są nasze wiertła do metalu, a jeśli pracujesz z płytami falistymi z tworzywa sztucznego, możesz wybrać nasze wiertła do twardego drewna.

Wysokiej jakości pierścień z EPDM zapewnia wodoszczelność dachu. Długość wkrętów do pokryć dachowych jest łatwa do określenia. Ważne jest, aby wkręt dachowy był zawsze wkręcony w drewno na głębokość co najmniej 2 cm. 

Oprócz bezpiecznego zamocowania płyt falistych i trespa ważne jest również właściwe dopasowanie konstrukcji nośnej. Do tego celu należy użyć naszych wkrętów z łbem podkładkowym, śrub zamkowych lub śrub z gwintem do drewna.

Podbudowa metalowa

Do mocowania dachówek lub blach falistych na metalu należy wybrać nasze wkręty do dachówek. Cienki gwint i samowiercąca główka zapewniają solidne połączenie arkuszy blachy dachowej. Główka samowiercąca oznacza również, że nie jest konieczne wstępne nawiercanie otworów. Wkręty do dachówek z łbem samowiercącym są dostępne w różnych kolorach. Firma Wovar oferuje wkręty do dachówek w kolorze antracytowym, czarnym i szarym. 

Folia EPDM

Oprócz wszystkich wkrętów dachowych Wovar dostarcza również bardzo wygodne gotowe pakiety folii dachowych EPDM. Pakiety te są przeznaczone specjalnie do dachów drewnianych, na przykład zadaszeń lub wiat samochodowych, i są dostarczane w komplecie z klejem, zestawem i rolkami. Pakiety są skomponowane na podstawie najbardziej popularnych wymiarów dachu. Dla każdego pakietu podano, do jakiego maksymalnego rozmiaru dachu dany pakiet jest odpowiedni. Nie ma więc znaczenia, czy Twój dach jest nieco mniejszy niż maksymalna określona wielkość dachu. Weźmy na przykład nasz pakiet wykładzin dachowych z EPDM dla dachów o wymiarach do 450 x 380 cm. Czy masz dach o wymiarach 400 x 350 cm? W takim przypadku korzystanie z tego pakietu również nie stanowi problemu!

Nie zapomnij zamówić naszych listew dachowych, aby ładnie wykończyć swój dach.

Kup wkręty dachowe i folię EPDM

Czy wiesz, jak montować płyty Trespa? Przeczytaj nasz blog zawierający wskazówki dotyczące montażu płyt Trespa. Odpowiada również na pytanie: jakie wkręty wybrać do płyt Trespa?

Czy nadal szukasz łączników do mocowania drewna do ściany z cegieł? Użyj naszych kołków młotkowych lub kołków ramowych! Wovar dostarcza również wkręty Trespa.