CURRENT LOCALE pl-pl

  • Zamówione dzisiaj, dostarczone w ciągu 4-7 dni roboczych
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
Łącznik narożny do pergoli 15x15 cmŁączniki do pergoliNośniki i Uchwyty

Filtry

Łącznik narożny do pergoli 15x15 cm

10 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Łącznik narożny do pergoli 15x15 cm

Masz duży ogród i chcesz zbudować pergolę w rozmiarze XL? Jest to możliwe dzięki tym łącznikom narożnym pergoli do słupów 15 × 15 cm. Dzięki tym prefabrykowanym łącznikom o wymiarach 150 × 150 mm w 4 wariantach montaż pergoli z kątowymi narożnikami jest szybki i łatwy. Firma Wovar posiada łączniki narożne pergoli do słupów 15 × 15 cm w połączeniu 2, 3 i 4 kierunkowym. Poza tym dostarczamy łączniki narożne pergoli 15 × 15 cm w dowolne miejsce w Polsce. Również łączniki narożne 12 × 12 cm oraz w innych rozmiarach.

Ogromną zaletą tych prefabrykowanych okuć do połączeń drewnianych słupów jest to, że zawsze mają Państwo kąt 90 stopni. Jeśli nie chcesz korzystać z załączonych elementów mocujących, wybierz w takim razie nasze śruby zamkowe lub wkręty z łbem stożkowym.

W naszym sklepie internetowym posiadamy w sprzedaży różnego rodzaju łączniki narożne. Wszystkie łączniki przeznaczone są dla 1 słupa pionowego, a różnica polega na ilości belek poziomych. Do wyboru są elementy narożne 2,3 lub 4 kierunkowe do konstrukcji pergoli XL z drewnianymi słupami 15 × 15 cm.

Myślisz o zainstalowaniu harmonijkowej rolety rzymskiej na swojej pergoli? A może chciałbyś powiesić na swojej pergoli coś innego, aby chronić się przed słońcem? Zapoznaj się w takim razie z naszą ofertą luksusowych rolet rzymskich. Nie zapomnij również zamówić drobnych akcesoriów łączących, takich jak karabinki i karabinki obrotowe!

Oprócz elementów pergoli firma Wovar sprzedaje również uchwyty do słupów.

Nasze słupy do pergoli dostępne są również w wymiarach 7 × 7 cm do lekkich konstrukcji, łączniki narożne 9 × 9 cm, a dla formatu XL łączniki narożne 12 × 12 cm.