CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!
Siatka ogrodzeniowaOgródStrona główna

Siatka ogrodzeniowa

Szukasz siatki ogrodzeniowej do swojego ogrodu? Firma Wovar dostarcza siatki na rolkach o różnych szerokościach oczek. Możesz również wybierać spośród siatek o różnych długościach i wysokościach. Siatki druciane mogą być wykorzystywane do wielu różnych celów. Na przykład do odgradzania zwierząt, ale także do ochrony roślin i drzew. Siatkę drucianą można łatwo przyciąć do odpowiedniego rozmiaru za pomocą szczypiec. W ten sposób zawsze zapewniasz sobie idealną ilość siatki do swojego projektu. Montaż siatki również nie jest trudny, jeśli masz odpowiednie narzędzia. W Wovar możesz od razu zamówić wszystkie potrzebne materiały eksploatacyjne. Pomyśl o młotkach pazurowych , zszywkach , złączkach do paneli ogrodzeniowych i poziomicach.

Rozmiar oczek

Wybierając rozmiar oczek siatki, należy dokładnie rozważyć, do czego chcesz ją wykorzystać i jakie zwierzęta nie powinny się przez nią przedostać. Dla pewności najlepiej jest wybrać siatkę o małym rozmiarze oczek. Firma Wovar dostarcza siatki o wielkości oczek 13 mm i 25 mm. Siatki druciane w Wovar są wykonane ze stali ocynkowanej i dlatego są bardzo wytrzymałe. Chociaż siatka jest elastyczna, żadne zwierzę nie będzie w stanie łatwo się przez nią przebić. Ponadto siatka nie będzie łatwo rdzewieć, ponieważ posiada warstwę cynku. Należy pamiętać, że uszkodzona siatka po dłuższym czasie może zardzewieć i stracić swoją wytrzymałość.

Siatka ogrodzeniowa w rolkach

Firma Wovar dostarcza siatki ogrodzeniowe na rolkach. Na poszczególnych produktach można zobaczyć, jak długie i jak szerokie są rolki. Siatka jest łatwa do zrolowania ze względu na swoją dużą elastyczność. Jeśli na przykład chcesz wykonać kwadratowy wybieg dla kurcząt, niekoniecznie trzeba przycinać siatkę na wymiar z każdej strony. Można po prostu złożyć siatkę wokół drewnianych słupków i przymocować ją w ten sposób. 

Mocowanie siatki ogrodzeniowej

Popularnym narzędziem do mocowania siatki są zszywki. Jest to rodzaj złożonego gwoździa z 2 ostrymi końcami. Umieszczasz zszywki wokół kawałka drutu z siatki, a następnie wbijasz je w drewniany słupek. Im mocniej chcesz zamocować siatkę, tym więcej zszywek powinieneś użyć. Ważne jest, aby wbić zszywki dobrze głęboko w drewno. Upewnij się, że masz odpowiednie narzędzia do zamocowania siatki, wypoziomowania jej i, jeśli to konieczne, przycięcia na wymiar. Aby uzyskać bardziej szczegółowy opis mocowania siatki, zajrzyj na strony produktów.

Zamiast mocować siatkę do drewnianych słupków, można ją również przymocować do słupków żelaznych. W tym przypadku często używasz nitów i szczypiec do nitów. Wywierć otwór w kilku miejscach w żelaznym słupku za pomocą wiertła do metalu, przyłóż siatkę do słupka i zabezpiecz ją nitem. Upewnij się, że łeb nitu wypada dobrze nad drutem siatki.

Siatka ogrodzeniowa

Kup teraz siatkę w Wovar i zapewnij swoim roślinom, drzewom lub zwierzętom w ogrodzie mocne ogrodzenie. Przedsiębiorcy budowlani i ogrodnicy korzystają z wielu korzyści wynikających z posiadania konta biznesowego. Należą do nich stały rabat dla firm, poręczny przegląd zamówień i wiele innych korzyści! Nie masz jeszcze wszystkich potrzebnych narzędzi? W takim razie nie zapomnij zamówić ich bezpośrednio z naszego asortymentu narzędzi ręcznych